ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Instagram jest teraz jeszcze bardziej podobny do Snapchata

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Aplikacje
insta-940379817

Facebook znowu bezczelnie kopiuje Snapchata. Na Instagramie pojawiają się kolejne funkcje żywcem wyjęte z popularnego wśród młodzieży (i nie tylko) komunikatora.

Od teraz poprzez Instagram Direct można wysyłać „snapy” zamiast wiadomości. Już nie tylko Instagram Stories pozwoli nam na pokazywanie codziennego życia i jego wybranych chwil. Nowo wprowadzone obrazkowe wiadomości znikają zaraz po zobaczeniu ich przez odbiorcę. Wyświetlając każdego „snapa” możemy robić zrzuty ekranu, a nadawca wiadomości zostanie poinformowany o tym, że zrobiliśmy screenshoty. Brzmi znajomo?

Niebawem dla wszystkich ma się pojawić również funkcja nadawania wideo na żywo (Live Video), podobna do tej dostępnej na samym Facebooku. Będzie możliwość pisania komentarzy wyświetlanych na żywo oraz „lajkowania” streamów. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziecie chcieli, aby znajomi mogli komentować Wasz nadawany na żywo obraz, to będzie możliwość ich wyłączenia.

Co sądzicie o działaniach Instagrama? Będziecie korzystać z nowych funkcji? (Nie)stety Stories cieszą się raczej dużą popularnością, więc na obecną chwilę nie ma opcji, żeby miały zniknąć z aplikacji, która pierwotnie służyła do udostępniania zdjęć na profilach, a teraz staje się coraz bardziej rozbudowanym portalem.

Pobierz Instagrama 10.x z APKMirror

Źródło: Instagram

Sprawdź najnowsze wpisy