insta-940379817

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Facebook znowu bezczelnie kopiuje Snapchata. Na Instagramie pojawiają się kolejne funkcje żywcem wyjęte z popularnego wśród młodzieży (i nie tylko) komunikatora.

 

Od teraz poprzez Instagram Direct można wysyłać „snapy” zamiast wiadomości. Już nie tylko Instagram Stories pozwoli nam na pokazywanie codziennego życia i jego wybranych chwil. Nowo wprowadzone obrazkowe wiadomości znikają zaraz po zobaczeniu ich przez odbiorcę. Wyświetlając każdego „snapa” możemy robić zrzuty ekranu, a nadawca wiadomości zostanie poinformowany o tym, że zrobiliśmy screenshoty. Brzmi znajomo?

 

 

Niebawem dla wszystkich ma się pojawić również funkcja nadawania wideo na żywo (Live Video), podobna do tej dostępnej na samym Facebooku. Będzie możliwość pisania komentarzy wyświetlanych na żywo oraz „lajkowania” streamów. Jeśli jednak z jakiegoś powodu nie będziecie chcieli, aby znajomi mogli komentować Wasz nadawany na żywo obraz, to będzie możliwość ich wyłączenia.

 

Co sądzicie o działaniach Instagrama? Będziecie korzystać z nowych funkcji? (Nie)stety Stories cieszą się raczej dużą popularnością, więc na obecną chwilę nie ma opcji, żeby miały zniknąć z aplikacji, która pierwotnie służyła do udostępniania zdjęć na profilach, a teraz staje się coraz bardziej rozbudowanym portalem.

 

Pobierz Instagrama 10.x z APKMirror

 

Źródło: Instagram
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl