Oto nowe emoji, które pojawiły się w Androidzie 7.1 Nougat. Google wspiera równość płci

Newsy

android-7-1-bunny-ears-picker-emojipedia

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wraz z aktualizacją systemu Android do wersji 7.0 Google wprowadziło wiele nowych emoji (zgodnych z Unicode 9.0). Duża liczba emotek otrzymała także nowy, bardziej „ludzki” wygląd. Oczywiście chodzi o „czystego” Androida, gdyż na przykład Samsung umieszcza w swoich smartfonach emotikony o innym wyglądzie niż w Nexusach/Pixelach już od dawna.

 

android-7-1-police

 

Najnowsza wersja Androida – 7.1 przynosi kolejne nowe emoji, które zapowiadane były już wcześniej. Aktualizacja wprowadza dwie wersje płci każdej „ludzkiej” emotki. Oczywiście istnieje również możliwość wyboru koloru skóry. Poniżej możecie zobaczyć przykładowe zestawy emotek, które się pojawiły. Z całkowicie nowych emotikon poza tymi „ludzkimi” należy odnotować tęczową flagę, symbole – żeński i męski oraz symbol służby zdrowia. Teraz możliwy jest również na przykład wybór rodziny, w której występuje tylko jeden rodzic.

 

 

Źródło: Emojipedia


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x