pixels-teaser

 

Oficjalna premiera najnowszych urządzeń produkowanych przez HTC we współpracy z Google odbędzie się już za mniej niż 2 tygodnie. Fani Androida pozbawionego wszelkich nakładek czy innych udziwnień na pewno nie mogą się już doczekać najnowszych smartfonów z serii Pixel. Natomiast dla firmy z Mountain View ważną kwestią, nawet jeszcze przed właściwą prezentacją telefonów jest dobry marketing. Aby znalazło się więcej chętnych na nadchodzące propozycje, potrzeba odpowiedniej reklamy.

 

Zobacz też: Google/HTC Pixel i Pixel XL smartfonami wodoszczelnymi? Pojawiły się nowe informacje

 

Jak możecie obejrzeć poniżej, Google zdecydowało się na umieszczenie symbolów prostokątnej, zaokrąglonej na rogach obwódki smartfona (takiej samej jak na stronie madeby.google.com, podobny kształt mają oczywiście nadchodzące telefony) w jednym z największych miast na świecie, gdzie codziennie pojawia się wielu ludzi, którzy mogą być potencjalnymi osobami, które zakupią zapowiadaną najnowszą komórkową propozycję. Na pewno nie była to tania inwestycja. Konstrukcjom świetlnym i billboardom towarzyszy hashtag #MadeByGoogle.

Osoby, które w różnego rodzaju sytuacjach odpalają najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie być może zainteresują się smartfonem stworzonym przez firmę, z której usługi (lub usług) korzystają na co dzień. Mimo wszystko nie zapowiada się, żeby urządzenia z logiem Google’a zagroziły kiedykolwiek Samsungowi czy Apple. Najprawdopodobniej będą to nadal dość niszowe produkty, które najbardziej zainteresują entuzjastów.

 

 

Źródło: 9to5Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl