[Zdjęcia] Google reklamuje swoje nadchodzące smartfony w Nowym Jorku

Newsy

pixels-teaser

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Oficjalna premiera najnowszych urządzeń produkowanych przez HTC we współpracy z Google odbędzie się już za mniej niż 2 tygodnie. Fani Androida pozbawionego wszelkich nakładek czy innych udziwnień na pewno nie mogą się już doczekać najnowszych smartfonów z serii Pixel. Natomiast dla firmy z Mountain View ważną kwestią, nawet jeszcze przed właściwą prezentacją telefonów jest dobry marketing. Aby znalazło się więcej chętnych na nadchodzące propozycje, potrzeba odpowiedniej reklamy.

 

Zobacz też: Google/HTC Pixel i Pixel XL smartfonami wodoszczelnymi? Pojawiły się nowe informacje

 

Jak możecie obejrzeć poniżej, Google zdecydowało się na umieszczenie symbolów prostokątnej, zaokrąglonej na rogach obwódki smartfona (takiej samej jak na stronie madeby.google.com, podobny kształt mają oczywiście nadchodzące telefony) w jednym z największych miast na świecie, gdzie codziennie pojawia się wielu ludzi, którzy mogą być potencjalnymi osobami, które zakupią zapowiadaną najnowszą komórkową propozycję. Na pewno nie była to tania inwestycja. Konstrukcjom świetlnym i billboardom towarzyszy hashtag #MadeByGoogle.

Osoby, które w różnego rodzaju sytuacjach odpalają najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową na świecie być może zainteresują się smartfonem stworzonym przez firmę, z której usługi (lub usług) korzystają na co dzień. Mimo wszystko nie zapowiada się, żeby urządzenia z logiem Google’a zagroziły kiedykolwiek Samsungowi czy Apple. Najprawdopodobniej będą to nadal dość niszowe produkty, które najbardziej zainteresują entuzjastów.

 

 

Źródło: 9to5Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x