LG posłuchało klientów i umieści bardziej pojemną baterię w modelu V20?

1 minuta czytania
Komentarze
LG V20

 
LG pokazało na początku roku rewolucyjny smartfon, który być może miał zmienić zapatrywanie klientów na urządzenia mobilne. Sądząc po komentarzach, LG G5 bardzo Wam się spodobał, właśnie ze względu na wyjmowalną dolną część, którą można było zastąpić dodatkowym modułem. Niestety wyniki sprzedaży wskazują, iż model ten nie jest pożądany nawet przez Koreańczyków. Firma powinna zatem zastanowić się nad zasadnością takiego rozwiązania i wsłuchać się w głos potencjalnych klientów.
 
Tak prawdopodobnie stanie się przy okazji premiery modelu V20, która nadchodzi wielkimi krokami. Kilka godzin temu Paweł, w TYM wpisie informował Was, że firma być może zmieni podejście do wspominanych przeze mnie modułów. Wygląda również na to, że spółka posłuchała niezadowolonych klientów poprzednich smartfonów, którzy skarżyli się na niezbyt długą pracę na jednym ładowaniu. Według najnowszych przecieków, bateria w najnowszym flagowcu będzie miała pojemność aż 4000 mAh. Czyżby zatem w końcu ten problem został rozwiązany?
 
Warto dodać, że według ostatnich przecieków w LG V20 zobaczymy procesor Snapdragon 820, 4 GB RAM, 5,7-calowy ekran QHD, podwójny aparat 16 MPx oraz nowy przetwornik audio. Smartfon będzie prawdopodobnie kosztował około $600, a do sklepów trafi 23 września.
 
źródło: phonerena

Motyw