LG V20

 

Branża mobilna już od jakiegoś czasu zadaje sobie pytanie, czy LG V20 „zaczerpnie” z modularnej budowy LG G5. O ile ostatnie raporty temu zaprzeczały, to wczorajsze informacje przekazane przez CNet Korea rzucają nowe światło na całą sprawę. Możliwe jest bowiem, że LG wyciągnie wnioski z poprzedniej modularnej konstrukcji i w LG V20 zobaczymy odświeżone i poprawione rozwiązania.
 

Koreański portal CNet Korea donosi, że LG po raz kolejny zastosuje gniazdo kart microSD oraz wymienialny akumulator. Nie będzie to jednak rozwiązanie zaczerpnięte rodem z LG G5. Według najnowszych renderów, w LG V20 uzyskamy dostęp do połowy tylniej części V20. Podobna sprawa będzie z dołem urządzenia, użytkownik będzie miał możliwość odsłonięcia połowy dołu smartfona.

 

lgV20_2

 

Dostęp do kart microSD oraz tacki SIM uzyskamy gdy połowa tylnego panelu zostanie zdjęta. Analogicznie będzie z wymianą akumulatora – tyle, że zsunie się on z dolnej części urządzenia. Rozwiązanie te zostało przedstawione przez „naocznych świadków”, ale nie zostało potwierdzone przez nikogo związanego z firmą LG. Rozwiązanie wygląda na ciekawe, chociaż nie wiadomo, czy smartfon będzie modułowy w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

lgV20_5
 

Poczekać musimy więc do jutra, kiedy to LG V20 zostanie zaprezentowany światu. Przypomnijmy, że konferencja odbędzie się w San Francisco, a sam smarfon będzie pierwszym nowym urządzeniem na rynku wyposażonym w Androida 7.0 Nougat.

 

Źródło: phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.