[Poradnik] Jak zainstalować Androida 7.0 Nougat na Nexusie 6P, Nexusie 5X i Nexusie 6 już teraz!

Newsy

AndroidPIT-N-android-android-mini-collectible

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W dniu wczorajszym Google oficjalnie przedstawiło najnowszą odsłonę systemu Android, która oznaczona została literką 7.0 i nosi nazwę Nougat. Co ciekawe, to pierwsza od 2012 roku (Jelly Bean) premiera letnia, co nieco daje do myślenia. Czyżby w przyszłości aktualizacje miały być częstsze? Na tę chwilę to zostawmy, a skupmy się na Nougacie.

 

Nie wszyscy wiedzą, że posiadacze Nexusa 6P, Nexusa 5X, Nexusa Player, Pixel C tablet oraz Nexusa 6 mogą od wczoraj zainstalować na swoim urządzeniu najnowszą odsłonę Zielonego Robota. Co należy zrobić? To proste, zerknijcie poniżej:

 

nexuses.0

 

1. Aktualizacja OTA

 

Pierwszą (i najłatwiejszą) opcją jest po prostu aktualizacja OTA (Over The Air). Powinna się ona pojawić na Waszych urządzeniach w ciągu najbliższych dni. Wtedy zostaniecie poinformowani o możliwości aktualizacji, a jeśli nie – wejdźcie w ustawienia i sprawdźcie dostępność aktualizacji ręcznie.

 

2. Dołącz do Android Beta Program

 

Korzystać z dobrodziejstw najnowszej wersji systemu możecie też dzięki dołączeniu do Android Beta Program. Pamiętajcie, że aby móc skorzystać z tego udogodnienia, musicie skorzystać z konta Google, które jest aktywne na Waszym Nexusie. Następnie wystarczy zapisać się… i pobrać Nougata na swoje urządzenie.

 

Właściciele pozostałych smartfonów zmuszeni są na chwilę obecną zaopatrzyć się w custom ROM’y, które powinny w niedługim czasie zacząć pojawiać się na kolejnych urządzeniach. Jeśli jednak nie macie zamiaru „ręcznie” wgrywać Androida 7.0 Nougat, będziecie musieli poczekać nieco dłużej na aktualizację.

 

źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x