android-nougat

 

Moment, na który wszyscy w ostatnim czasie bardzo czekali właśnie nastąpił. Google oficjalnie przedstawiło gotową wersję Androida 7.0 Nougat. Multizadaniowość, ulepszone notyfikacje, nowe emoji i wiele innych pomniejszych zmian. To wszystko już wkrótce zadebiutuje na pierwszych urządzeniachi co ciekawe, nadchodzące Nexusy nie będą pierwszymi (nowymi) smartfonami z Nougatem!
 

Dla wszystkich posiadaczy tabletów i smartfonów z systemem Android na pokładzie, najnowszy Android 7.0 Nougat powinien być przełomowy. Długo zapowiadana praca na podzielonym ekranie z dwoma aplikacjami (multizadaniowość) lub spersonalizowane notyfikacje to tylko ułamek z tego, co przyniesie nam najnowsza odsłona Zielonego Robota.
 

lg v20

 

Co ciekawe, według zapowiedzi Google, pierwszym NOWYM smartfonem z Androidem 7.0 Nougat wcale nie będzie żaden z nadchodzących Nexusów, gdyż…  tego zaszczytu dostąpi LG V20, który to w kolejnych plotkach coraz bardziej elektryzuje potencjalnych nabywców. Nie należy spodziewać się od razu Google Assistant – wraz z nadejściem LG V20 – personalny asystent zadebiutuje prawdopodobnie dopiero z nowymi Nexusami.
 

Jeśli zaś chodzi o pierwsze aktualizacje, to pierwszeństwo będą miały Nexusy: 6P, 5X, 6, 9 oraz Nexus Player. Czy i Wy możecie liczyć na aktualizacje? Zerknijcie do artykułu Łukasza by rozwiać wątpliwości.

 

Edit. Dostępna jest już aktualizacja do Androida 7.0 Nougat (OTA) dla Huawei Nexus 6P oraz LG Nexus 5X.

Źródło: Google

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.