Meizu Pro 6 Plus x
Meizu Pro 6 Plus

 
Moda na zakrzywiony ekran zapoczątkowana przez Samsunga wydaje się zadomawiać także u innych producentów. Widzieliśmy już smartfona vivo Xplay5 Elite z takim wyświetlaczem, który niestety nie był dostępny w Europie. Ponadto słyszeliśmy także o nadchodzących smartfonach z tą technologią od Huawei i Xiaomi. Dodatkowo Meizu również pracował nad tego typu telefonem. Mieliśmy już okazję wcześniej widzieć nawet jego zdjęcia. Teraz mamy kolejne, wraz z możliwą specyfikacją!
 

 
Chodzi o Meizu Pro 6 Plus. Urządzenie to będzie posiadało zagięty z dwóch stron ekran, tak jak ma to miejsce u Samsunga Galaxy S7 Edge. Specyfikacja chińskiego smartfonu to: wyświetlacz (nieznanej wielkości) o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, procesor Exynos 8890, 4 GB RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej, aparat 12 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu.
 
Istnieje szansa, że smartfon zostanie zaprezentowany już 3 września. Wtedy też dowiemy się o jego dostępności i cenie. Prawdopodobnie podczas konferencji zobaczymy także pierwszy smartwatch od Meizu. Czekamy zatem z niecierpliwością na początek następnego miesiąca!
 
źródło: phonearena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.