Meizu Edge

 
Technologia zagiętego wyświetlacza, powoli zaczyna się przyjmować na rynku. Pod względem estetycznym modele z zakrzywionym ekranem prezentują się wyśmienicie, jednak póki co, żadna firma nie potrafiła ich należycie wykorzystać. Mowa oczywiście o użyteczności takich rozwiązań.
 
Meizu Edge 2
 
Ostatnio do grona producentów, którzy wykorzystują technologię dołączyło vivo z modelem Xplay 5 Elite. Dodatkowo pisaliśmy też o plotkach jakoby Huawei i Xiaomi były również zainteresowane zastosowaniem zagiętego wyświetlacza w swoich urządzeniach. Jednak chyba mało kto spodziewał się tego po…Meizu!
 
Do Internetu wyciekły zdjęcia przedstawiające urządzenie z zakrzywionym wyświetlaczem po obydwu stronach. Design telefonu pasuje do obecnego wyglądu najnowszych smartfonów firmy. Ponadto widzimy też charakterystyczny lekko owalny przycisk home z przodu urządzenia. Dodatkowo możemy zobaczyć nakładkę Flyme OS na włączonym smartfonie – tak więc fotografie z pewnością pokazują flagowiec od Meizu.
 
Meizu Edge 3
 
Niestety nic więcej na temat urządzenia nie wiemy. Jeśli coś nowego się pojawi, z pewnością Was o tym poinformujemy.
 
źródło: gizmochina

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.