Kolejny chińczyk, który zaskakuje wydajnością!

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
vernee

Ostatnie informowałem Was o bezstratnym przesyle dźwięku za pomocą USB typu C. Jeśli nie pamiętacie, który ze smartfonów oferuje tę funkcję przypomnę, że mowa tutaj o Vernee Apollo Lite. Urządzeniu, które dostarcza nie tylko dobre podzespoły, ale również świetnie radzi sobie w testach benchmarkowych. Zobaczcie sami!

Vernee Apollo Lite działa na jednostce MediaTek Helio X20 z technologią Tri-cluster, która zmniejsza zużycie energii aż o 30%. Ponadto na wyposażeniu znajdzie się 4 GB RAM, 5,5-calowy ekran Full HD i Android 6.0 Marshmallow. Telefon nie jest flagowcem, lecz półką mid-range. Jak zatem wypada w AnTuTu?

[youtube]https://youtu.be/ENEtiAt7PGw[/youtube]

Test kończy z wynikiem 94914 punktów, a więc znajduje się wśród takich smartfonów jak Meizu Pro 6 czy LeEco 2. Co więcej, znajduje się nawet wyżej niż tegoroczny flagowiec Huawei, model P9.

9b73ab8d-28b2-4384-b365-504e3c04abf0

Choć to tylko cyferki, to Vernee Apollo Lite robi wrażenie. Firma jest młoda, a już może się pochwalić ciekawymi zastosowaniami. Cena tego smartfonu wynosi 230 dolarów, jest zatem konkurencyjnie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy