Samsung-W2016-clamshell-Android (2)

 

Świetne wykonanie, topowe podzespoły, dwa wyświetlacze i… klawiatura alfanumeryczna. Co to za mutant? Oczywiście smartfon z tzw. „klapką”, który wciąż ma wzięcie w Azji, podczas gdy Europejczycy tak naprawdę zapomnieli już, że kiedyś takie telefony były najmodniejsze i dla wielu najlepsze na rynku.

 

Tak oto Samsung „eksperymentuje” (poprzedzając badaniem rynku) i w Stanach Zjednoczonych znajdziemy Galaxy S7 Active, a więc najwydajniejszego smartfona o zwiększonej odporności. Z kolei w Chinach również doceniają moc obliczeniową, ale także wspomnianą wygodę i tym samym stawiają na „klapki”. Koreańczycy doskonale zdają sobie z tego sprawę stąd w zeszłym roku pojawił się w Państwie Środka model W2016 ze specyfikacją Galaxy S6. W tym roku nie będzie inaczej i już można usłyszeć o W2017, który swoją nazwą kodową „Veyron” nawiązuje oczywiście do Bugatti i ich kierowcy wyścigowego. Co znajdziemy w tym modelu? Exynosa 8890, dwa 3,9-calowe wyświetlacze FullHD SAMOLED czy też aparaty 12 MPx i 5 MPx.

 

Oczywiście próżno będzie szukać tego smartfonu poza granicami Azji (jak nie samych Chin). Jednak jakim wyjątkowym modelem mógłby nas, Europejczyków, a może nawet Polaków, zaszczycić Samsunga?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.