Samsung-W2016-clamshell-Android (1)

Jeśli znudziły się Wam już obecne konstrukcje telefonów składające się z głównie ekranów i jak najcieńszych ramek wokół, warto rozejrzeć się czy na rynku nie ma dostępnych „retro-telefonów”. Smartfony z klapką już widzieliśmy, lecz ich specyfikacja techniczna również była retro. Co innego zauważymy przyglądając się modelowi od Samsunga. To flagowa specyfikacja podana w sentymentalnej odsłonie.

 

Samsung SM-W2016 to kolejny wśród nielicznych smartfon z klapką dostępny na rynku. Posiada zarówno zewnętrzny jak i wewnętrzny wyświetlacz wielkości 3,9 cala o rozdzielczości HD. Napędzany jest przez jednostkę Exynos 7420 taktowaną zegarem 2,1 GHz, wspieraną przez 3 GB RAM. Użytkownikom zaś zostanie oddane 64 GB pamięci wewnętrznej.

 

 

 

 

Koreański producent postanowił umieścić 16 megapikselowy aparat główny oraz 5 megapikselową kamerkę przednią. Trochę bolesną informacją jest fakt zaimplementowania Androida Lollipop w wersji 5.1 z nakładką TouchWiz. Wszak od jakiegoś czasu mamy już Marshmallow…

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.