ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi Band 2 z ekranem na kolejnym zdjęciu i z zaskakującą ceną

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
xiaomi mi band

Xiaomi Mi Band, czyli opaska, która zdobyła serca milionów użytkowników, a pochodząca z… Chin. Do sukcesu wystarczyła niewielka waga, spore możliwości, prosty design i przyciągająca cena. Brakowało jedynie pulsometru – pojawił się w wersji 1S. Brakuje ekranu – pojawi się już niebawem. Zobaczcie, jak na żywo prezentuje się nowa wersja!

O Xiaomi Mi Band 2 pisałem całkiem niedawno. Wtedy mogliśmy zobaczyć tę opaskę na ręce CEO firmy. Dzisiaj zaś mamy okazję podziwiać ją pod nieco innym kątem – wraz z kolorowym, wymiennym paskiem gumowym. To daje nam pewność, że producent nie zrezygnował z tzw. „pastylki” i w dalszym ciągu umożliwia użytkownikom zmianę koloru samej opaski za dosłownie kilkanaście złotych.

mi-band-2-real

Zdjęcie potwierdza również wyświetlacz, na którym widoczna jest godzina oraz stan naładowania akumulatora. Nie pokazano jednak zasady działania fizycznego przycisku. Pojawiły się natomiast pewne doniesienia dotyczące ceny. Jeśli się one potwierdzą, a Xiaomi Mi Band 2 kosztować będzie tylko samo, co jego poprzednik Mi Band 1S na starcie, czyli 16 dolarów (99 Yuanów)… Będzie hit. Za kilkadziesiąt złotych otrzymamy rewelacyjną opaskę z wyświetlaczem, pulsometrem oraz funkcjonalnością, jaką znamy już od początku. Nic nie zostaje odjęte, dochodzą ciągle nowości.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy