ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi Mi Band 2 na zdjęciu! Opaska nareszcie doczekała się wyświetlacza

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Rumors-Xiaomi-Mi-Band-2-to-Feature-Alipay-Wallet-for-Mobile-Payment-Options

Xiaomi Mi Band to jedna z najpopularnieszych opasek, jakie można znaleźć na rynku – jest prosta, funkcjonalna i bardzo tania. O jej sukcesie świadczy ogromna sprzedaż, a dzięki kompatybilności zarówno z Androidem jak i iOS zostaje wybierana przez użytkowników obu platform. Już wkrótce jednak wszyscy mogą się rzucić na nowy model – i wcale się nie zdziwię.

Xiaomi Mi Band możemy kupić w wersji z kolorowymi bądź białymi diodami. Xiaomi Mi Band 1S wyposażony jest za to w pulsometr. Czego więc możemy oczekiwać po Xiaomi Mi Band 2? Wnioskując ze zdjęcia, jakie pojawiło się w Internecie najnowsza odsłona opaski od chińskiego producenta będzie posiadać wyświetlacz oraz prawdopodobnie przycisk fizyczny. O ile zadaniem wyświetlacza jest pokazywanie godziny (być może i innych wartości, które opaska zlicza) o tyle do czego mógłby posłużyć ów tajemniczy fizyczny przycisk? Czyżby jakieś zastosowania sportowe?

Mi-Band-2

Xiaomi Mi Band 2 pojawi się na rynku równolegle z Xiaomi Mi Max – największym phabletem chińskiego producenta. Premiery możemy zatem oczekiwać już w maju, a dokładnie 10 dnia miesiąca. Jeśli atrakcyjna cena zostanie utrzymana, zapasy w magazynach szybko się skończą.

źródło: Gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy