A jednak zobaczymy smartwatcha od Xiaomi! Chińczycy oficjalnie to potwierdzają

Newsy

miwatch

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Nie napiszemy tym razem, że jest to ciąg dalszy plotek na temat mitycznego już inteligentnego zegarka z logiem Xiaomi. Poprzednie przecieki okazały się pół-prawdziwe, ponieważ okazało się, że nie chodzi tu o zegarek… a o Mi Band 2. Nie oznacza to jednak, że Xiaomi Smartwatch na rynku się nie pojawi – wręcz przeciwnie, a co lepsze, dostaliśmy oficjalne potwierdzenie ze strony producenta, że takowe urządzenie się pojawi.

 

Taką informacje przekazał mediom współzałożyciel XiaomiLiu De, który poinformował opinię publiczną, że inteligentny zegarek Xiaomi ujrzy światło dzienne. Debiutu mamy spodziewać się w drugiej połowie tego roku. O konkretnych terminach niestety nie zostaliśmy poinformowani. Na temat wyglądu i specyfikacji Xiaomi też wciąż milczy, ale kto wie, może znowu zobaczymy samego właściciela z interesującym nas urządzeniem.. jak to miało niedawno miejsce z opaską Mi Band 2? Co by nie było, myślimy, że jest na co czekać!

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x