nexus 9 google pixel c android tablet

 

Seria Nexus ostatnimi czasy zbiera mieszane recenzje. Tak naprawdę, gdyby nie udany model 6P stworzony przez Huawei to w zeszłym roku Google nieźle by się oberwało za urządzenia z tej rodziny. Nie inaczej jest z tabletem od HTC, a więc Nexusem 9, który nie przyjął się dobrze z wielu względów, a teraz Amerykanie oficjalnie go pochowali.

 

Swego czasu informowałem Was o tym, że najnowszy tablet z serii Nexus od dłuższego czasu nie jest dostępny w sklepie Play. Podejrzewałem wtedy, że Google chce zrezygnować ze sprzedaży tego urządzenia i teraz okazuje się, iż miałem rację. Jak podaje portal Android Police, Amerykanie już nie będą sprzedawać Nexusa 9. Obecnie strona sklepu zbudowana jest tak, że chcąc wejść w sekcję tabletów zostajemy odsyłani do… Pixela C, który już cieszy się dużą popularnością. W takim razie już nic nie wskazuje na to, że Google chciałoby przywrócić swój ostatni tablet stworzony przy współpracy z zewnętrzną firmą do sprzedaży.

 

Nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z Nexusem 9. Jednak czy będziecie tęsknić? To pytanie i kolejne kieruję do Was – spodobał się Wam ten tablet? Co byście poradzili Google w przypadku chęci stworzenia kolejnego Nexusa z dużym wyświetlaczem?

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.