Nexus 9 ostatecznie znika ze sklepów – Google stawia na Pixela C

Newsy

nexus 9 google pixel c android tablet

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Seria Nexus ostatnimi czasy zbiera mieszane recenzje. Tak naprawdę, gdyby nie udany model 6P stworzony przez Huawei to w zeszłym roku Google nieźle by się oberwało za urządzenia z tej rodziny. Nie inaczej jest z tabletem od HTC, a więc Nexusem 9, który nie przyjął się dobrze z wielu względów, a teraz Amerykanie oficjalnie go pochowali.

 

Swego czasu informowałem Was o tym, że najnowszy tablet z serii Nexus od dłuższego czasu nie jest dostępny w sklepie Play. Podejrzewałem wtedy, że Google chce zrezygnować ze sprzedaży tego urządzenia i teraz okazuje się, iż miałem rację. Jak podaje portal Android Police, Amerykanie już nie będą sprzedawać Nexusa 9. Obecnie strona sklepu zbudowana jest tak, że chcąc wejść w sekcję tabletów zostajemy odsyłani do… Pixela C, który już cieszy się dużą popularnością. W takim razie już nic nie wskazuje na to, że Google chciałoby przywrócić swój ostatni tablet stworzony przy współpracy z zewnętrzną firmą do sprzedaży.

 

Nie pozostaje nic innego jak pożegnać się z Nexusem 9. Jednak czy będziecie tęsknić? To pytanie i kolejne kieruję do Was – spodobał się Wam ten tablet? Co byście poradzili Google w przypadku chęci stworzenia kolejnego Nexusa z dużym wyświetlaczem?

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x