#DlaMnieSuper, czyli najlepsza oferta Virgin Mobile za połowę ceny!

mm Kamil Lewicki Newsy 2016-02-10

FireShot Capture 13 - Virgin Mobile Oferta Dnia I Gr_ - https___www.groupon.pl_deals_virgin-mobile-3

Jeśli aktualnie jesteście na etapie poszukiwania nowego operatora, ta oferta powinna Wam się spodobać. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach smartfon bez Internetu jest mało użyteczny, dlatego musi być go dużo. Muszą być również rozmowy i SMSy. A najlepiej gdybyśmy jeszcze nasz pakiet danych wykorzystywali tylko tam, gdzie potrzebujemy, a część aplikacji mieli po prostu za darmo. Myślicie, że to niemożliwe? Wręcz przeciwnie, tak się da i to w super cenie!

Virgin Mobile posiada na swojej stronie pakiet, który oferuje 10 GB internetu miesięcznie, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na stacjonarne, nielimitowane SMSy do wszystkich, bezpłatny dostęp do aplikacji takich jak: Messenger, Gadu-Gadu, Facebook, Ask.pl czy Twitter. Spytacie za ile? 59 złotych dla nowych klientów, 49 dla przenoszących numer. A ja Wam zapodam jeszcze taniej: za 29,50!

Co należy zrobić? Oczywiście wziąć udział w promocji jaką operator zorganizował wraz z Groupon.pl. Wystarczy, że zakupicie groupon w cenie 9 złotych, a przez kolejne 6 miesięcy Sześciopak #DlaMnieSuper będzie Was kosztować połowę ceny. Oferta działa zarówno dla nowych klientów, jak i dla osób przenoszących swój numer od innego operatora.

Oferta jest naprawdę atrakcyjna i jeśli tylko nie chcecie skorzystać z oferty Orange, a potrzebujecie no limit z dużym pakietem internetu mobilnego lepiej już wybrać nie możecie. Radzę się pospieszyć, bo takie akcje lubią się szybko kończyć!

KLIK

źródło: Virgin Mobile  • Maciej Szkudlarek

    Warto zaznaczyć że sześciopak trzeba opłacić z góry

  • Serim

    Mam właśnie 2 kody do zbycia wiej info pw na forum

  • Dorian Urbański

    Dowalcie jeszcze więcej wykrzykników, pogrubień itd., to stanie się coś.. „NIESAMOWITEGO!!!” – jak wy to macie w zwyczaju pisać w sponsorowanych artykułach. Generalnie nie mam nic do tego, ale jak ktoś pisze w taki sposób to.. niżej nie da się upaść.