orange-logo-asdasda

Bez wątpienia internet mobilny w dzisiejszych czasach ma o wiele większe znaczenie niż darmowe rozmowy czy SMSy. W głównej mierze smartfony opierają się na dostępie do Sieci, a danych do ściągnięcia jest coraz więcej. Warto więc zaopatrzyć się w dobrą ofertę, która pozwoli na nieprzejmowanie się jakimikolwiek limitami. Nowa oferta Orange to jest to!

 

Jeśli tylko nie macie swojego numeru w Orange, a jesteście na etapie poszukiwań nowego operatora komórkowego, być może ta oferta trafi w Wasze gusta. Dla klientów przenoszących numer pomarańczowy operator oferuje 8 GB Internetu, nielimitowane rozmowy, nielimitowane SMSy i to wszystko w cenie… 28 złotych! Jest tylko jeden haczyk – nie skorzystacie z oferty przenosząc numer z nju.

 

Usługę można włączyć w ciągu 12 miesięcy bycia abonentem Orange. Dodatkowo warto zauważyć, że będąc w taryfie Orange Free na Kartę przy doładowaniu o wartości 30 złotych dostaniemy jeszcze 6 GB do wykorzystania w Sieci. Łącznie? 14 GB miesięcznie. Liczba ta naprawdę robi wrażenie i jest to jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku.

 

Są dwa warianty włączenia usługi: jednorazowo oraz cyklicznie. Druga opcja jest wygodna, jeśli jesteśmy pewni pozostania z ofertą na dłużej. Dzięki temu wystarczy co miesiąc doładowywać konto kwotą 30 złotych, a cena pakietu – 28 zł – będzie automatycznie pobierana z konta.

 

Jak włączyć pakiet?

 

Jednorazowo: *102*74#

Cyklicznie: *102*75#

 

To kto z Was już się zdecydował?

 

źródło: Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.