ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung nie porzuca sprawdzonych pomysłów – Galaxy S7 kontynuuje innowację ładowania z poprzednika

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
samsunggalaxys71-640x274

Samsung wraz z modelem Galaxy S6 wprowadził na rynek ładowanie indukcyjne, dzięki czemu użytkownicy flagowego modelu mogli zapomnieć jak wygląda kabel, a być może i rozładowana bateria. Wszak ładowanie bezprzewodowe wymaga od nas jedynie odłożenia smartfonu w odpowiednie miejsce – to wszystko. Dobre wieści głoszą, że koreański producent nie zamierza porzucać tego pomysłu.

Na stronie brytyjskiego sklepu pojawiła się indukcyjna ładowarka dla smartfonów z serii Galaxy. Nie byłoby w tym nic rewelacyjnego, gdyby nie wzmianka w opisie o kompatybilności z najnowszym, jeszcze niedostępnym na rynku, lecz coraz szybciej zbliżającym się Samsungu Galaxy S7 oraz S7 edge. Niestety na tym rewelacje się kończą, gdyż zarówno cena jak i zdjęcie jest tylko „pokazowo”. Niemniej możemy oczekiwać, że na oficjalnej zapowiedzi flagowca Samsung nie pominie tak istotnej sprawy.

To cieszy, że koreański producent nie rezygnuje z rzeczy, na które użytkownicy czekają. Być może nie są to żadne efektowne gadżety, lecz te drobiazgi wystarczą, by nie szukać ich w tańszych modelach. Dodając do tego nawet dwudniowy czas pracy i 17-godzinną możliwość odtwarzania wideo Galaxy S7 ma szansę zdobyć tytuł smartfona roku.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy