OnePlus Ace

OnePlus Ace zobaczymy za kilka dni, ale trudno powiedzieć, czy warto czekać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Nowy OnePlus Ace będzie miał swoją oficjalną premierę 21 kwietnia, ale tylko na rynku Chińskim. Przynajmniej nic o światowej dystrybucji sprzętu jeszcze nie wiadomo. Za to możemy z bliska przyjrzeć się temu, jak będzie wyglądał. OnePlus udostępnił bowiem kilka renderów swojego najnowszego smartfona, który zdecydowanie odstaje wyglądem od tego, co wcześniej powstawało w firmie.

Data premiery OnePlus Ace i wygląd smartfona

OnePlus Ace

Już za tydzień dowiemy się więcej o tym, co do zaoferowania będzie miał nowy OnePlus Ace. To już kolejny smartfon po serii Nord i N, który doczekał się własnej nazwy. Do tej pory producent kojarzony był głównie ze sprzętami, które po prostu dostawały po kolejnym numerze dodawanym do nazwy. Nord to średnia półka, a Ace najprawdopodobniej będzie plasował się w wyższej średniej półce. Możemy spodziewać się, że sprzęt zostanie wyposażony w szybkie ładowanie 150 W. Jeżeli chodzi o sam wygląd, to tutaj też czeka na fanów marki niespodzianka, choć trudno powiedzieć, czy pozytywna.

Nowy OnePlus Ace wygląda jak realme GT Neo3. Dla jednych może to być coś odstraszającego, a dla innych miła informacja, ale jednocześnie pokazuje to, że OnePlus zatraca powoli swój charakter. Już od dłuższego czasu możemy to niestety obserwować, czym fani marki oczywiście nie są zachwyceni. Jednak nowy wygląd urządzenia może przypaść niektórym do gustu. Szczególnie tym, którzy oczekują od smartfona prostych ramek wokół obudowy. OnePlus Ace oprócz nich będzie też wyposażony w trzy obiektywy na pleckach, ale nie znamy jeszcze ich specyfikacji.

Zobacz też: Pierwsze wrażenia z OPPO Reno7 5G – co ciekawego oferuje ten sprzęt?

Jeżeli chodzi o resztę specyfikacji, to ta też pozostaje tajemnicą. Jednak jeżeli potwierdzi się to, że OnePlus Ace to zmodyfikowana wersja realme GT Neo3, to pod maską powinien znaleźć się procesor MediaTek Dimensity 8100. Najciekawiej jednak zapowiada się możliwość ładowania 150 W. To rozwiązanie, które ostatnio zaprezentowało OPPO, ale także i realme. Zdaje się więc, że faktycznie nowy OnePlus Ace będzie niczym więcej, jak nową wersją realme i zapewne ograniczoną tylko na wybrane rynki. Przekonamy się o tym już 21 kwietnia.

Źródło: OnePlus Weibo / GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy