T-Mobile od jutra z darmowymi połączeniami na Ukrainę – są też darmowe GB lub SMS-y

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

T-Mobile od jutra, czyli 25 lutego, będzie oferował swoim klientom darmowe minuty na rozmowy międzynarodowe na Ukrainę. To oczywiście wynik konfliktu, który rozgorzał dziś na terenie naszych sąsiadów. T-Mobile nie jest jedynym operatorem, który postanowił ruszyć z pomocą. Podobne akcje wprowadził już Play oraz Orange.

T-Mobile – darmowe połączenia na Ukrainę

T-Mobile 1200 GB

Sytuacja, która rozgrywa się teraz na Ukrainie poruszyła chyba wszystkich. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa informuje o szerzącej się kampanii dezinformacyjnej, a w sieci pojawiło się wiele zbiórek pieniężnych na pomoc Ukrainie. My, jako redakcja Android.com.pl także taką zbiórkę uruchomiliśmy, a znajdziecie ją TUTAJ. Wracając jednak do T-Mobile, operator od 25 lutego będzie oferował bezpłatnie następujące usługi:

  • 300 minut (wymiennych na SMS-y) na rozmowy międzynarodowe do Ukrainy w taryfach abonamentowych, T‑Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę
  • 10 GB w taryfach abonamentowych, T‑Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę
  • automatyczne przedłużenie ważności konta dla Ukrainek i Ukraińców korzystających z Heyah na kartę i T-Mobile na kartę o 100 dni

Zobacz też: Zgubienie telefonu to wielki problem. Co robić?

Żeby móc skorzystać z oferty T-Mobile trzeba będzie ją jeszcze aktywować. To na szczęście zostało uproszczone do minimum. Darmowe minuty i gigabajty aktywujemy w aplikacjach mobilnych „Mój T‑Mobile”, „Moja Heyah”, SMS-owo, w sklepach T‑Mobile lub za pośrednictwem obsługi klienta pod numerem 602 960 200. Przy tym ostatnim warto wspomnieć, że infolinia T-Mobile dostępna ma być również w języku ukraińskim. W swoim komunikacie T-Mobile podkreśla, że Grupa Deutsche Telekom, do której się zalicza, sprzeciwia się wszelkim formom dyskryminacji. Takie darmowe połączenia mogą się teraz bardzo przydać i dobrze, że T-Mobile zdecydowało się na taki ruch.

Źródło: T-Mobile informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy