Huawei Petal zimowe mistrzostwa

Petal pomaga żądnym wrażeń sportowych – Huawei nie zapomniał o najważniejszych wydarzeniach

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Użytkownicy sprzętów z Huawei Mobile Services, ale nie tylko oni, mogą teraz sprawdzać najnowsze doniesienia sportowe w specjalnie dedykowanym miejscu. To ma ułatwić, ale i usprawnić dostęp do informacji. Z tego powinni cieszyć się szczególni ci, którzy na bieżąco chcą być z najważniejszymi sportowymi wiadomościami. Jak wykorzystać Petal do wyszukiwania informacji związanych z Igrzyskami?

Wyszukiwarka Petal – dobre wiadomości dla fanów sportu

Wyszukiwarka Petal z pewnością jest dobrze znana wszystkim posiadaczom sprzętów od Huawei. Już na pewno tym, którzy korzystają z Huawei Mobile Services, a dobrze wiemy, że jest ich całkiem sporo. Teraz korzystając z tego natywnego narzędzia, można szybko i bezproblemowo mieć dostęp do najważniejszych informacji związanych z trwającymi właśnie Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie. Zapewne miliony fanów sportu codziennie śledzi najnowsze doniesienia związane z tym wydarzeniem. Ci, którzy korzystają z wyszukiwarki Petal będą mieli to teraz ułatwione.

Z wykorzystaniem narzędzia można bowiem wyświetlać na bieżąco wyniki swoich faworytów, oglądać nagrania z zawodów czy sprawdzić statystyki medalowe lub harmonogram. Wszystko za sprawą dedykowanego rozwiązania, do którego dostęp jest bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki Petal lub banera widocznego w Asystencie Huawei. W górnej części wyszukiwarki wystarczy kliknąć ikonę „Mistrzostwa”, ale można też dostać się do sekcji z wykorzystaniem tego linka.

Zobacz też: Jak działa Philips Hue i co należy wiedzieć o systemie?

Przypomnijmy, że Petal jest wyszukiwarką, która poniekąd uczy się zachować swoich użytkowników. Dzięki temu jest w stanie proponować treści, które są w obrębie zainteresowań użytkownika. Dzieje się tak na podstawie jego wcześniejszych zapytań. Jednocześnie Petal posiada europejski certyfikat ochrony danych ePrivacyseal czy zgodność z RODO, a także z przepisami i regulacjami każdego kraju, w którym jest dostępna.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy