Thanko TL Portrait Display 

Kolejny dziwaczny monitor tylko do Twittera

Paweł Maretycz Paweł Maretycz Newsy

Japoński producent gadżetów Thanko zaprezentował nowy wyświetlacz, który może być pożądanym akcesorium dla zapalonych obserwatorów osi czasu mediów społecznościowych. Nowy Thanko TL Portrait Display ma być towarzyszem laptopa lub wyświetlacza PC. Sama idea polega na tym, że kiedy korzystamy z naszego urządzenia, to ten dodatkowy wyświetlacz ma stale uruchomionego Twittera lub inny serwis społecznościowy nastawiony na wąskie ramki. Warto pamiętać, że nie jest to pierwszy ekran tego typu.

Thanko TL Portrait Display 

Thanko TL Portrait Display 

Dzięki temu nic, co pojawi się na mediach społecznościowych, nas nie ominie i będziemy mogli na to zareagować niemalże od razu. Brzmi to więc jak idealne urządzenie dla osób uzależnionych od nich, które jeszcze mocniej wepchnie je w szpony nałogu. Z drugiej strony na pewno można go wykorzystać także w mniej autodestrukcyjnym celu. Na przykład jako monitor do komunikatora podczas pracy — oczywiście o ile przesyłany jest tam sam tekst lub treści wertykalne. Biorąc jednak pod uwagę, że urządzenie pozbawia nas jednego portu HDMI i USB, to na pewno można pomyśleć o podłączeniu bardziej uniwersalnego dodatkowego ekranu.

Zobacz też: iPhone SE 2022 bez świetnej funkcji, ale i tak będzie hitem

Jeśli chodzi o specyfikację urządzenia, to mamy do czynienia 7,9-calowym panelem o rozdzielczości 400 × 1280 pikseli. Trudno więc to potraktować jako wyświetlacz awaryjny w razie awarii głównego. Producent nie pochwalił się, z jakim typem matrycy mamy tu do czynienia. Dlatego też nie ma co oczekiwać po nim szczególnie wysokiej jakości. Zwłaszcza że mowa tu o firmie stojącej za dziwacznymi gadżetami. Urządzenie zostało wycenione na równowartość 400 PLN.

Źródło: Tomshardware

    Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy