T-Mobile taryfy 5G bez limitów

T-Mobile wprowadza taryfy z 5G bez limitów prędkości i danych — znamy cennik

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Już od 20 stycznia w T-Mobile będą dostępne taryfy z 5G bez limitów prędkości i danych. Propozycja magentowego operatora jest przewidziana dla klientów indywidualnych, którzy zdecydują się podpisać umowę na abonament. Wiemy, ile to będzie kosztować.

Taryfy z 5G bez limitów w T-Mobile – szczegóły

T-Mobile przygotował nowe taryfy w ofercie abonamentowej dla klientów indywidualnych. Spośród czterech wariantów, trzy dają dostęp do 5G, w tym dwa nie zawierają limitu danych. Jedna z taryf umożliwia korzystanie z sieci nowej generacji przy jednoczesnym braku limitów danych i prędkości.

Cały cennik widać na powyższej grafice. Osoby zainteresowane internetem 5G bez limitu danych powinny zwrócić uwagę na dwie taryfy:

  • M za 65 zł miesięcznie po rabatach — nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, usługa Rozrywka Uwolniona na 6 miesięcy. Do tego internet w sieci 5G z prędkością do 30 Mb/s bez limitu danych.
  • L za 85 zł miesięcznie po rabatach — nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, usługa Rozrywka Uwolniona na 12 miesięcy. Do tego internet w sieci 5G z nielimitowaną prędkością i bez limitu danych.

Patrząc na to, jak nieprzewidywalny jest dziś świat i jak trudno zaplanować przyszłość, przynajmniej w zakresie usług telekomunikacyjnych chcemy dać klientom komfort podjęcia decyzji, po której ani dzisiaj ani w przyszłości nie będą musieli się zastanawiać, czy wybrana oferta będzie odpowiadać na ich aktualne i przyszłe potrzeby — mówi Andreas Maierhofer, prezes zarządu T‑Mobile Polska.

Czytaj także: Jest postępowanie UOKiK przeciwko UPC Polska — chodzi o kary za zerwanie umowy

Na miesięcznym abonamencie możemy zaoszczędzić 20 zł. Musimy jednak mieć już inną umowę z magentowym operatorem, np. na abonament komórkowy lub internet domowy. Opcjonalnie do nowych, nielimitowanych taryf da się dobrać telefon ze zniżką w wysokości do 200 lub 300 zł. Dodatkowe zniżki magentowy operator przygotował dla tych, którzy wybiorą Redmi Note 10 Pro lub jeden z zestawów ze smartfonami Samsung Galaxy A52s, Samsung Galaxy S21 FE 5G, Xiaomi Mi 11 lite NE 5G. Do zestawów T-Mobile dodaje dodatkowe urządzenia w prezencie, np. słuchawki Samsung Galaxy Buds2.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy