„Krzyk” pojawi się w grze Among Us!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Do niespodziewanej współpracy doszło na linii gry Among Us z serią filmów Krzyk. Najnowsza odsłona cyklu opowiadającego o zamaskowanym seryjnym mordercy trafiła niedawno do kin.

Among Us x Krzyk

Among Us gra

Jedna z najpopularniejszych mobilnych gier wieloosobowychAmong Us rozpoczęła współpracę z serią filmów Krzyk (ang. Scream). Charakterystyczne elementy ze świata filmu trafią do gry już wkrótce. Twórca przebojowego tytułu, czyli studio InnerSloth pochwaliło się, że do gry trafi wiele smaczków związanych z Krzykiem. Najnowszy film z serii trafił do kin 14 stycznia i zbiera pozytywne recenzje. Warto przypomnieć, że pierwsza produkcja z cyklu swoją premierę miała w 1996 roku.

Zobacz też: Premiera Hogwarts Legacy zagrożona!

Informacje dotyczące tego, kiedy elementy z Krzyku pojawią się w grze, nie zostały jeszcze ujawnione. InnerSloth opublikowało ostatnio na Twitterze post, w którym możemy obejrzeć wielu znanych streamerów, którzy grają w Among Us wraz z obsadą filmu Krzyk. W tekście czytamy: „Naostrzcie swoje noże, nasza kolaboracja z Ghostfacem wkrótce nadejdzie!”

Fani zarówno gry jak i serii filmów zadają sobie jedno pytanie — kiedy nadejdą konkretne owoce współpracy. Na ten moment producenci poinformowali jedynie, że nowe przedmioty w grze pojawią się w niedalekiej przyszłości. Druga równie istotna kwestia dotyczy tego, co znajdzie się w aktualizacji. Do tej pory dowiedzieliśmy się jedynie, jak będzie wyglądać, postać Ghostface’a w Among Us, ale InnerSloth sygnalizuje, że współpraca z Krzykiem wprowadzi także inne przedmioty do świata gry.

Dobrą informacją dla graczy tytułu od InnerSloth jest fakt, że aktualizacja powinna pojawić się na wszystkich platformach. Przypomnijmy, że gra jest dostępna na praktycznie wszystkie urządzenia. Mowa tu o konsolach Xbox, PlayStation, Nintendo Switch, komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych.

Źródło: Comicbook/Twitter

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy