Hogwarts Legacy Dziedzictwo Hogwartu

Premiera Hogwarts Legacy zagrożona!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Jeszcze w zeszłym tygodniu w internecie krążyły plotki mówiące, że premiera Hogwarts Legacy nastąpi szybciej, niż myśleliśmy. Tymczasem okazuje się, że rzeczywistość nie musi być aż tak kolorowa.

Hogwarts Legacy w opałach

Hogwarts Legacy

Najnowszy raport dotyczący wyczekiwanej gry Hogwarts Legacy jest zdecydowanie niepokojący dla fanów Harry’ego Pottera. Tytuł, który ma wyjść na komputery osobiste, konsole Xbox One, Xbox Series X/S oraz PlayStation 4 i 5 znalazł się w tarapatach. Mowa tu o informacjach mówiących, że z powodu „pewnych kłopotów” premiera Hogwarts Legacy może zostać przesunięta na rok 2023. Dotychczasowe plotki sugerowały jednak, że debiut gry nie jest zagrożony. Głośno mówiło się o tym, że tytuł pojawi się na rynku jeszcze w tym roku.

Zobacz też: Netflix tworzy serial dokumentalny o tenisie – Djoković, Świątek i inni

Wspomniany już raport pochodzi od Colina Moriarty’ego — insidera i prowadzącego podcast Sacred Symbols. Właściciel Last Stand Media spytany o prace nad grą stwierdził, że „w zakulisowych rozmowach słyszał, iż nie ukaże się ona w tym roku”. Jeśli te doniesienia okazałyby się prawdziwe, byłby to okropny znak dla producenta. Z powodu trwającej pandemii wiele premier gier zostało anulowanych lub opóźnionych, a Hogwarts Legacy pierwotnie planowano wypuścić w 2021 roku. Przesunięcie debiutu o dwa lata nie byłoby najlepszym rozwiązaniem dla oczekujących fanów.

Niestety wszyscy zapaleńcy Harry’ego Pottera muszą pogodzić się z faktem, że Moriarty jest powszechnie uważane za wiarygodne źródło. Jednak należy pamiętać, że jest to wciąż nieoficjalna informacja, która w najbliższym czasie może ulec zmianie. Wcześniejsze raporty informowały, że gra ma pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Co więcej, mówiono o tym, że WB Games niedługo opublikuje nowy zwiastun Hogwarts Legacy. Warto również wspomnieć, że wydawnictwo gry wciąż nie skomentowało głośnego raportu oraz licznych plotek pojawiających się w internecie. Niestety zazwyczaj WB Games nie odnosi się do nieoficjalnych informacji i przecieków, ale być może tym razem zrobi wyjątek.

Źródło: Comicbook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy