Wyciekły informacje o grze WWE 2K22!

Borys Francuz Borys Francuz Newsy

Seria gier o najpopularniejszej na świecie organizacji zajmującej się wrestlingiem wraca do gry! Po fatalnej premierze WWE 2K20 w 2019 roku amerykańskie wydawnictwo zdecydowało się odejść od modelu corocznego wydawania tytułów. Jednak już teraz poznajemy nowe informacje o zapowiedzianej już premierze WWE 2K22!

Kto na okładce WWE 2K22?

WWE 2K22

Dziś do sieci wyciekły informacje o najnowszej odsłonie gry z serii o rozrywkowym wrestlingu. Poznaliśmy okładkę WWE 2K22 oraz informacje o tym, co ma zawierać się w przedpremierowej edycji gry. Według serwisu TechnikNews twarzą tytułu ma być znany wrestler Rey Mysterio. Oscar Gonzales Gutierrez Rubio pojawi się zarówno na okładce standardowej edycji gry, jak i wersji premium.

Według przecieku WWE 2K22 zaoferuje trzydniowy wczesny dostęp rozpoczynający się ósmego marca. Edycja gry Deluxe będzie natomiast zawierać pakiet „Undertaker Immortal Pack” oraz przepustkę sezonową. Gracze, którzy zdecydują się kupić produkt w przedsprzedaży, również otrzymają dostęp do wspomnianego wyżej pakietu.

Raport mówi, że w skład zestawu wchodzą trzy dodatkowe wersje postaci wrestlera Undertakera — Phantom Mask, Lord of Darkness oraz Boneyard Match. Dodatkowo pakiet wyposażony jest w kartę Undertakera oraz specjalne profity i bonusy w trybie gry MyFACTION EVO.

Zobacz też: Premiera Hogwarts Legacy zagrożona!

WWE 2K22 będzie pierwszą grą z serii WWE 2K od czasu 2K20. Tytuł z 2019 roku był katastrofalnym debiutem dla dewelopera Visual Concepts, który po raz pierwszy samodzielnie tworzył grę z cyklu WWE 2K. Porażkę idealnie obrazuje ocena tytułu w serwisie metacritic (43 punkty). Ponadto grę od początku prześladowały liczne problemy techniczne i bugi.

Najwidoczniej 2K wzięło sobie do serca opinie graczy, bowiem pod koniec ubiegłego roku wydawnictwo opublikowało nowy zwiastun gry, w którym zaprezentowano odświeżony schemat sterowania. Trailer owocuje także w pokaz wielu nowych trybów gry oraz historię wrestlera Reya Mysterio.

Źródło: Video Games Chronicle

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy