ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Data premiery realme GT 2 Pro – kiedy pojawi się w końcu wyczekiwany smartfon?

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Nowy realme GT 2 Pro doczekał się w końcu daty premiery. Na ten moment wiemy niestety tylko tyle, kiedy sprzęt zadebiutuje w Chinach. Jednak realme dość szybko wypuszcza swoje sprzęty także na inne rynki, więc na flagowca nie będziemy musieli pewnie zbyt długo czekać. Miejmy nadzieję, że będzie warto czekać, ponieważ realme GT 2 Pro zapowiadany jest jako pierwszy flagowiec klasy premium w portfolio firmy.

Data premiery realme GT 2 Pro

Seria GT od realme

Sądziliśmy, że realme GT 2 Pro zadebiutuje jeszcze w grudniu tego roku, ale niestety przyjdzie nam na niego poczekać odrobinę dłużej. Na szczęście niewiele trzeba będzie czekać, ponieważ data premiery realme GT 2 Pro została ustalona na 4 stycznia 2022 roku. Wtedy to też zobaczymy flagowca premium, czyli najlepszy i najlepiej wyposażony sprzęt w portfolio firmy. Czego możemy się po nim spodziewać? Przede wszystkim procesora Snapdragon 8 Gen 1, czyli najnowszego i obecnie najmocniejszego układu na rynku. Do tego firma zadbała także o dopieszczenie wyglądu urządzenia.

Aby stworzyć wyjątkowy smartfon, który idealnie będzie się wpisywał w koncepcję serii GT 2, realme po raz kolejny zaprosiło do współpracy mistrza przemysłowego wzornictwa, Naoto Fukusawę. realme GT 2 Pro inspirowany jest koncepcją zrównoważonego rozwoju i ekologii, co zamyka się w unikalnym koncepcie Paper Tech Master Design. Bezpośrednią inspiracją dla obudowy urządzenia wykonanej z bio-polimeru jest papierowa kartka – czysta, naturalna i nadająca się do ponownego przetworzenia. Smartfon tym samym odzwierciedla potrzeby Generacji Z, która rozumie, że smartfony są czymś więcej niż tylko narzędziami do komunikacji.

realme – informacja prasowa

Zobacz też: Nowy iPhone zadebiutuje na początku roku.

Czym jeszcze na wyróżniać się nowy smartfon od realme? Urządzenie będzie wyposażone w moduł fotograficzny z ultraszerokokątnym obiektywem (pole widzenia 150°) czy aż 12 dookolnych anten sieci komórkowej (HyperSmart). Do tego ma dojść jeszcze wzmacniacz sygnału Wi-Fi oraz moduł NFC nowej generacji.

Źródło: realme informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy