ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Nakarm psa OLX

Nakarm psa z OLX — kolejna edycja znanej akcji już się rozpoczęła

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Wystartowała kolejna edycja akcji Nakarm psa z OLX. Użytkownicy popularnej platformy sprzedażowej mogą w prosty sposób wesprzeć schroniska dla zwierząt, a konkretnie ich podopiecznych. Żeby to zrobić, wystarczy… klikać.

„Nakarm psa z OLX” – jak to działa?

Zasady akcji prowadzonej przez OLX są proste. Najpierw internauci w mediach społecznościowych wybierają schroniska, którym chcą pomagać. W tegorocznej edycji akcji ten etap jest już za nami — wybór padł na Schronisko Ciapkowo w Gdyni oraz Przytulisko Głowno.

Główna część całego przedsięwzięcia właśnie się rozpoczęła. Polega na tym, że użytkownicy OLX wybierają zwierzaka, któremu chcą pomóc i klikają nakarm psa. Dzięki temu wirtualna miska zapełni się karmą. Jedna zapełniona kość to w rzeczywistości aż 20 kg prawdziwego, pełnowartościowego jedzenia dla każdego zwierzaka biorącego udział w akcji — wyjaśnia OLX. Czas na wspieranie podopiecznych schronisk jest od 8 do 17 grudnia. Następnie pracownicy OLX zawiozą karmę do placówek dla zwierząt. Dodatkowym celem akcji jest propagowanie adopcji czworonogów ze schronisk.

W ubiegłych latach użytkownicy OLX mogli zapełniać wirtualne miski karmą bezpośrednio w aplikacji tego serwisu sprzedażowego. Tym razem jest inaczej — trzeba wejść na stronę www.olx.pl/nakarm-psa/ i tam wybrać zwierzaka z listy. W samej aplikacji znajdziemy jednak odnośnik do tej witryny.

Czytaj także: Razer wykorzysta MagSafe do schłodzenia iPhone – nie zabraknie RBG

„Nakarm psa” w liczbach to do tej pory ponad 1000 pełnych psich misek i ponad 100 pełnych kocich brzuszków, a także realna pomoc dla ponad 30 schronisk z całej Polski — mówi pomysłodawca akcji, Przemysław Klemczak. Jak dodaje, to również dziesiątki adoptowanych zwierzaków.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy