ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Promocja PS Plus 12 miesięcy rok taniej

Promocja na PS Plus na 12 miesięcy – teraz taniej o 33 procent, a do tego gry poniżej 40 złotych

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wystartowała promocja na PS Plus na 12 miesięcy, które normlanie kosztuje 240 złotych. Teraz można mieć je taniej o jedną trzecią, czyli zapłacimy za subskrypcję 160 złotych. Z tej ceny można „urwać” jeszcze złotówkę, więc finalnie za dostęp do PlayStation Plus zapłacimy teraz 159 złotych. Innymi słowy, miesięczny dostęp do usługi będzie nas kosztował niewiele ponad 13 złotych miesięcznie.

Promocja na PS Plus – 12 miesięcy sporo taniej

Promocja PS Plus 12 miesięcy rok taniej

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, ale wiele firm promocje wrzuca już dużo wcześniej. Dziś zrobiło to m.in. OPPO, ale w świecie gier także można liczyć na spore przeceny. Teraz można bowiem kupić dostęp do PlayStation Plus na rok w rewelacyjnej cenie, bo zaledwie 160 złotych. Taka cena obowiązuje w większości sklepów, ale w RTV Euro AGD można mieć subskrypcję za 159 złotych, kiedy kupimy ją z kodem RPSPLUS12. Promocja trwa do 30 listopada do godziny 23.45, a poniżej znajdziecie bezpośredni link do sklepu. Przypomnijmy, że PS Plus to możliwość grania online na konsolach Sony, dostęp do zapisu w chmurze oraz gry, które dodawane są co miesiąc dla subskrybentów.

Zobacz też: Darmowe gry od Epic Games Store – tym razem aż trzy produkcje.

Promocja na gry na PlayStation 5 i PlayStation 4

Wraz z promocją na PS Plus na 12 miesięcy, można teraz też kupić sporo ciekawych tytułów w pudełkach za znacznie mniej. Poniżej możecie znaleźć część z przecen, ale tytułów jest znacznie więcej, więc dobrze „poszperać” po sklepie. Sprawdźcie też promocje w PS Store, bo tam także można kupić tytuły w dobrych cenach.

Źródło: RTV Euro AGD

Sprawdź najnowsze wpisy