ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Epic Games Store

Trzy gry za darmo od Epic Games – tym razem stawiamy na przygodę i… wystawę

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolejny tydzień, to kolejne darmowe gry od Epic Games Store. Tym razem dostajemy aż trzy produkcje, które można przypisać do swojego konta przez ograniczony czas, ale cieszyć się z nich już na zawsze. Oczywiście pod warunkiem, że zdążymy przypisać tytuły dla siebie. Jest na to jeszcze prawie tydzień, więc nie powinno być z tym problemu. Co tym razem daje graczom platforma Epic Games Store?

Trzy gry za darmo na PC od Epic Games Store

Never Alone

Jak to w przypadku gier od Epic Games Store, mamy czas na ich odebranie do kolejnego czwartku od momentu ogłoszenia. W tym przypadku powinniśmy to zrobić do 25 listopada do godziny 17.00. Wtedy to też pojawią się kolejne darmowe gry, a będą to Antstream – Epic Welcome Pack oraz theHunter: Call of the Wild, ale będziemy tam o tym jeszcze przypominać w odpowiednim czasie. Teraz za to można odebrać aż trzy produkcje, choć tak naprawdę jedna z nich jest czymś w rodzaju wirtualnej wystawy. Mowa o KID A MNESIA, co jest oczywiście powiązane z zespołem Radiohead. Można więc powiedzieć, że to ciekawostka dla fanów muzyki oraz sztuki. Jak za darmo, to można sprawdzić. Ciekawie zapowiada się za to Never Alone, czyli platformówką osadzoną w świecie Eskimosów. Zapowiada się interesująco. Poniżej możecie znaleźć bezpośrednie linki do Epic Games, by przypisać produkcje do konta oraz opisy gier. Miłego grania!

Zobacz też: OPPO Black Week – świetne promocje na smartfony!

Guild of Dungeoneering – za darmo

Guild of Dungeoneering

Guild of Dungeoneering to karcianka turowa w konwencji dungeon crawlera z wyjątkową niespodzianką: zamiast kontrolować bohatera, budujesz wokół niego lochy. Używając kart wybranych z talii Gildii, rozmieszczasz pokoje, potwory, pułapki i oczywiście łupy! Tymczasem Twój bohater sam decyduje, gdzie pójść i z kim podjąć walkę. Czy będzie wystarczająco silny, aby poradzić sobie w najgłębszych czeluściach Twoich lochów? W przerwach między budowaniem lochów zarządzasz swoją Gildią, budujesz nowe pomieszczenia, aby przyciągnąć nowe klasy poszukiwaczy przygód i rozbudowujesz swoje talie kart o potężniejsze przedmioty.

Opis z Epic Games

KID A MNESIA – za darmo

KID A MNESIA

KID A MNESIA to rozgorączkowana przestrzeń dla snów — pomnik wzniesiony z grafiki i tworów, słów i nagrań z Kid A oraz Amnesiac, odkrytych po dwudziestu kilku latach albumów zespołu Radiohead, które złożono ponownie i w które tchnięto nowe życie. Pełne niepokoju, pokręcone grafiki i teksty Stanleya Donwooda oraz Thoma Yorke’a stworzone do muzyki Radiohead z Kid A oraz Amnesiac zostały ponownie odkryte i przywrócone do życia w ukrytym w lesie budynku narysowanym ołówkiem, który nagina definicję wystawy… albo zmienia ją w coś zupełnie innego. Oryginalne wielościeżkowe nagrania z Kid A oraz Amnesiac zostały rozrzucone i ponownie złożone w serii niewyobrażalnych lub wyobrażalnych przestrzeni zamieszkiwanych przez niewyobrażalne lub wyobrażalne stwory, w otoczeniu sztuki Stanleya Donwooda oraz Thoma Yorke’ego, stworzonej tuż przed nadejściem nowego stulecia.

Opis z Epic Games

Never Alone – za darmo

Never Alone

Never Alone to klimatyczna platformówka logiczna stworzona we współpracy ze społecznością rdzennych mieszkańców Alaski, Iñupiat. Fabuła gry opiera się na ich tradycyjnych wierzeniach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Kieruj obiema postaciami w trybie dla jednego gracza lub zagraj w trybie współpracy z przyjacielem i razem wyruszcie w niezapomnianą podróż poprzez mroźną tundrę, ostrożnie przeskakujcie zdradliwe kry, przepływajcie przez podwodne jaskinie oraz ramię w ramię stawcie czoła zarówno nowym, jak i znanym wam już wrogom. Nad tą grą, która znalazła się na ponad 75 listach najlepszych gier 2014 roku i zdobyła tytuł „Najlepszego debiutu” na BAFTA Games Awards w 2015 roku oraz tytuł „Gry roku” i „Najbardziej wpływowej gry” na Games for Change Awards tego samego roku, pracowało niemal 40 przedstawicieli starszyzny rdzennych mieszkańców Alaski, gawędziarzy oraz członków lokalnych społeczności. Odkryjesz zachwycające środowiska, dokonasz bohaterskich czynów i spotkasz legendarne postacie z opowieści Iñupiaq – wszystko to okraszone narracją rdzennego mistrza gawędziarstwa w języku Iñupiaq.

Opis z Epic Games

Źródło: Epic Games Store

Sprawdź najnowsze wpisy