ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy A33 5G

Zdjęcia Samsung Galaxy A33 5G – w 2022 roku będzie coraz więcej smartfonów

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Do sieci przedostały się zdjęcia Samsung Galaxy A33 5G, czyli kolejnego smartfona w portfolio producenta. Wygląda na to, że w 2022 roku Samsung wypuści na rynek całą masę urządzeń, bo ponoć ma ich być ponad pięćdziesiąt. Oczywiście mówimy tutaj o wszystkich rynkach, gdzie dostępne są urządzenia producenta, ale to i tak bardzo dużo. Czy potrzebnie?

Zdjęcia Samsung Galaxy A33 5G

Samsung Galaxy A33 5G

Ponad pięćdziesiąt smartfonów od jednego producenta nie oznacza jednak, że każdy model będzie przynosił rewolucyjne zmiany. Już od dawna tak nie jest, ponieważ zazwyczaj mamy niewielkie zmiany, jak inna kamera czy odrobinę zmieniony wygląd sprzętu. Samsung zamierza inwestować w swoje składane smartfony, ale nie zapomina także o tych podstawowych wersjach. Jednym z takich właśnie urządzeń ma być Samsung Galaxy A33 5G, który powinien na rynku pojawić się na początku przyszłego roku. Teraz w sieci pojawiły się jego pierwsze zdjęcia, które pokazują, że rewolucji nie będzie.

Samsung Galaxy A33 5G ma mieć wcięcie ekranowe Infinity-U, czyli „kroplę wody”, gdzie ukryta zostanie kamera do selfie. Na pleckach czekał będzie zestaw czterech obiektywów, ale ich matryce są jeszcze tajemnicą. Na zdjęciach widać za to, że Samsung pozbył się złącza słuchawkowego miniJack 3.5 mm, co zdarza się coraz częściej. Wygląda na to, że trzeba będzie zaprzyjaźnić się z przejściówkami lub słuchawkami na Bluetooth. Wyświetlacz AMOLED ma mieć przekątną 6,4 cala i rozdzielczość FHD+, a sam telefon wymiary 159,7x74x8,1 mm.

Zobacz też: Samsung wprowadził do Polski nowego robota sprzątającego. Co oferuje?

Wygląda też na to, że Samsung nie zdecyduje się na to, by wypuścić urządzenie w wersji z 4G, a jedynie z 5G na pokładzie. Galaxy A32 było dostępne w dwóch wariatach, ale widocznie producent nie widzi już takiej potrzeby. Zapewne nie zabraknie też szybkiego ładowania i paru innych „bajerów”, ale na więcej elementów specyfikacji musimy jeszcze trochę poczekać.

Źródło: 91mobiles

Sprawdź najnowsze wpisy