innogy e.on polska

innogy zmienia się w E.ON – zmiana logotypu to dopiero początek integracji

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Pod koniec roku innogy przekształci się w E.ON Polska, co jest wynikiem procesu integracji, który rozpoczął się jeszcze w 2019 roku. Pierwsze, co zauważą klienci, to oczywiście nowy logotyp firmy oraz sama jej nazwa. Zmianie nazw mają ulec także wszystkie spółki zależne należące do grupy innogy.

innogy zmienia się w E.ON Polska

innogy e.on polska

Kiedy E.ON przejął aktywa innogy od RWE stało się jasne, że zmiana nazwy to tylko kwestia czasu. Od grudnia tego roku zniknie więc innogy, a zastąpi je E.ON Polska. Zmiany nazw będą dotyczyć także wszystkich spółek, a klienci mają być o tym informowani indywidualnie. Pierwsze wiadomości z nowym logotypem zostały już rozesłane do klientów innogy. Co ważne, wszystkie podpisane umowy oraz warunki mają pozostać bez zmian, więc użytkownicy nie mają powodów do obaw. Nie będą musieli nic robić w związku ze zmianami.

Pełna integracja z E.ON to naturalny krok w rozwoju  naszej firmy. Grupa E.ON oferuje dedykowane rozwiązania dla klientów i jako jeden z wiodących operatorów sieci w Europie odegra istotną rolę w tak ważnej dla  wszystkich transformacji energetyki. Europa stoi przed historycznym wyzwaniem, do 2050 roku ma się stać neutralna klimatycznie, dlatego nasze motto to „MY może więcej”. Chcemy działać na rzecz neutralności klimatycznej razem z naszymi klientami, ze społecznością lokalną. Będziemy w Polsce inwestować rozproszone źródła produkcji energii, ciepła i chłodu oraz digitalizować procesy.

Andrzej Modzelewski, Prezes innogy Polska

Zobacz też: Dostawa tego samego dnia – InPost z nową usługą.

Grupa E.ON obsługuje na europejskim rynku około 53 milionów klientów i jest jednym z wiodących koncernów energetycznych. Firma zapowiada, że chce się skupić także na energii odnawialnej oraz będzie wspierać inicjatywy proekologiczne. Do roku 2040 grupa E.ON będzie chciała całkowicie zredukować emisję dwutlenku węgla z zasobów należących do firmy.

Źródło: Informacja prasowa

    Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

    Partner poradnika:

    Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
    Impression Tag
    Sprawdź najnowsze wpisy