InPost Same Day Delivery

InPost dostarczy paczkę tego samego dnia – startuje Same Day Delivery

2 minuty czytania
Komentarze

InPost uruchamia nową usługę i dostarczy paczkę tego samego dnia. Same Day Delivery działać ma już na terenie Warszawy oraz Łodzi, ale firma planuje uruchomienie usługi na terenie 20 największych miast. Ma się to stać do końca tego roku, a najlepsze w tym jest to, że sklep i kupujący nie będzie musiał ponosić za taką dostawę żadnych dodatkowych kosztów.

InPost Same Day Delivery – paczka tego samego dnia

InPost Same Day Delivery

Trzeba przyznać, że InPost pięknie się rozwija. Coraz więcej paczkomatów i funkcji dla ich użytkowników. Teraz dochodzi do tego także Same Day Delivery, czyli możliwość dostarczenia paczki tego samego dnia roboczego, w którym ta została nadana. Oczywiście muszą być spełnione pewne warunki, by tak się stało. Taka paczka powinna znaleźć się w centrum dystrybucji InPostu do godziny 16.00, a tego samego dnia pojawi się w paczkomacie odbiorcy. Trzeba więc będzie nadać paczkę rano lub przed południem, by ta wylądowała jeszcze tego samego dnia w docelowym paczkomacie.

Z naszych badań wynika, że ponad 80% klientów oczekuje jak najszybszych dostaw. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom i wprowadzamy zupełnie nowy standard na polskim rynku logistycznym. Jest to także niezwykle istotne z punktu widzenia sprzedawców i ich e-sklepów, dla których natychmiastowe dostawy z pewnością wpłyną na wzrost sprzedaży. Dlatego teraz oferujemy wszystkim naszym klientom, bez żadnych dodatkowych opłat, dostawy tego samego dnia w obrębie tego samego miasta.

Prezes InPost Rafał Brzoska

Zobacz też: LG stworzyło telewizor o przekątnej 325 cali.

Rozbudowa infrastruktury oraz liczne inwestycje sprawiły, że InPost gotów był do uruchomienia takiego rozwiązania. Wygląda więc na to, że InPost po raz kolejny wysuwa się na prowadzenie przed konkurencją. Korzystanie z paczkomatów stało się wyjątkowo wygodne, a teraz będzie jeszcze szybsze. Mieszkańcy dużych miast mogą się tylko cieszyć, że wystartowało coś takiego, jak Same Day Delivery.

Źródło: InPost

Motyw