Polsat Go jest już dostępny dla użytkowników. Z platformy można korzystać na komputerach z poziomu przeglądarki internetowej, natomiast użytkownicy smartfonów mogą pobrać specjalną aplikację mobilną. Treści na nowej platformie streamingowej Polsatu są dostępne bezpłatnie.

Polsat Go już dostępny — tak wygląda nowa platforma Polsatu

Tak wygląda aplikacja mobilna Polsat Go / źródło: Google Play

Na platformie Polsat Go są dostępne m.in. treści, które dotychczas można było oglądać bezpłatnie w Ipli. To m.in. filmy, kabarety, programy rozrywkowe i sportowe. Są też seriale, zarówno te nowe, jak i kultowe produkcje (np. Miodowe Lata). Polsat Go jest dostępny na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV. Aplikację mobilną platformy można pobrać z Google Play, App Store oraz AppGallery.

Polsat Go umożliwia współdzielenie konta z naszymi bliskimi – w ramach jednego konta można mieć aż 5 profili. Każdy z inną nazwą i grafiką. Profil ma oddzielne spersonalizowane listy – Oglądaj dalej, Moja lista, Polecane dla Ciebie. Korzystanie z Polsat Go będzie przyjemne i proste dla każdego widza – zapewnia Grzegorz Janczura, Dyrektor Pionu Projektów Internetowych Grupy Polsat Plus, cytowany przez Polsat News. Polsat Go jest dostępny na terenie Polski.

Czytaj także: Rockstar to geniusze – GTA V po latach dalej w TOP 10 najlepiej sprzedających się gier

Za pośrednictwem Polsat Go można oglądać kanały telewizyjne Polsat oraz TV4. Dostępne są również powtórki wydarzeń sportowych.

źródło: Polsat

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Nowak

Student dziennikarstwa i komunikacji społecznej, interesują go nowe technologie, a także kwestie społeczne i polityczne. W wolnym czasie czyta, słucha muzyki (głównie hip-hop) lub ćwiczy na siłowni.