GTA V top 10 ranking sprzedaż

Rockstar to geniusze – GTA V po latach dalej w TOP 10 najlepiej sprzedających się gier

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Gry

GTA V to fenomen i nie ma tutaj ani grama przesady. Nawet po prawie ośmiu latach od debiutu, grze od Rockstar udało się dostać na listę TOP 10 najlepiej sprzedających się tytułów w Wielkiej Brytanii. I mówimy tutaj tylko o produkcjach w wersji fizycznej, czyli na nośnikach. A przecież bez trudu kupimy Grand Theft Auto V używane i to sporo taniej, niż biorąc je ze sklepowej półki.

TOP 10 najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii

GTA V top 10 ranking sprzedaż

Trzeba przyznać, że Rockstar ma nosa do interesów lub po prostu idealnie wstrzelił się z tematyką GTA w gusta graczy. Chodzą słuchy, że niedługo doczekamy się remasterów starszych produkcji (GTA 3, Vice City oraz San Andreas). Do tego jeszcze w tym roku na rynku pojawi się GTA V w wersji na PlayStation 5. To będzie już kolejna wersja gry, która swój debiut miała w listopadzie 2013 roku i pojawiła się jeszcze na PlayStation 3. Tymczasem GTA V dalej rozchodzi się jak ciepłe bułeczki, czego zasługą może być głównie tryb online. Niewykluczone, że Rockstar będzie szedł właśnie w tym kierunku przy kolejnych częściach, gdzie fabuła zejdzie na dalszy plan, a to rozgrywki sieciowe staną się główną atrakcją produkcji. Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała pierwsza dziesiątka najlepiej sprzedających się gier w Wielkiej Brytanii w zeszłym tygodniu.

  1. Mario Kart 8: Deluxe
  2. Grand Theft Auto 5
  3. Minecraft (Switch)
  4. Olympic Games Tokyo 2020: The Official Video Game
  5. Animal Crossing: New Horizons
  6. F1 2021
  7. Assassin’s Creed Valhalla
  8. Hades
  9. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD
  10. Ratchet & Clank: Rift Apart

Zobacz też: Steam z nowymi promocjami na świetne gry – jest w czym wybierać.

GTA V to nie ostatni tytuł, który wyszedł już dawno temu, a ponownie znalazł się w TOP 10. Mario Kart 8 Deluxe swój debiut jeszcze na Wii U miało w 2014 roku. Minecraft debiutował równo 10 lat temu. Wprawdzie teraz mówimy o nowych platformach, na których pojawiły się produkcje, to jedna widać, że gracze lubią to, co znają.

Źródło: GamesIndustry

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy