CDA TV pakiety

Startuje CDA TV – nowa telewizja w formacie OTT

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Zaraz startuje CDA TV, czyli nowa telewizja w formacie OTT. Start usługi przewidziano na najbliższy poniedziałek, czyli na 9 sierpnia 2021 roku. To sprawi, że miłośnicy oglądania telewizji przez Internet, dostaną dostęp do nowej platformy. Gdzie będzie można korzystać z CDA TV oraz ile przyjdzie nam za taki dostęp zapłacić?

Startuje CDA TV – kanały i cena

CDA TV pakiety

Jak już wspomnieliśmy, start CDA TV zaplanowany został na 9 sierpnia. Pojawią się trzy pakiety dla użytkowników, a tak wyglądają ich ceny.

 • Pakiet powszechny – dostępny dla użytkowników opłacających subskrypcję CDA Premium (cena 19,99 złotych miesięcznie, pierwsze 14 dni darmowe). W planie mają znaleźć się podstawowe programy telewizyjne.
 • Pakiet Start – cena 23,99 złotych miesięcznie, a w tym jest także pakiet CDA Premium. Tutaj znajdzie się blisko 40 kanałów telewizyjnych, a wśród nich np.: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Pakiet Start także ma 14 dni darmowego dostępu.
 • Pakiet Podstawowy – największy i najbardziej rozbudowany z pakietów wyceniono na 49,99 złotych. Sam pakiet kosztuje 30 złotych, ale wymagany jest dostęp do CDA Premium. Tutaj pojawią się m.in. kanały z grupy BBC, Viasat World, stacje History, Crime&Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. W przypadku tego pakietu nie ma darmowego okresu próbnego.
CDA TV pakiety

Zobacz też: Cena za dostęp do Netflix poszła w górę, ale jeden z planów będzie tańszy.

Subskrypcję CDA TV będzie można w dowolnym momencie przerwać. Dostęp do serwisu będzie z poziomu przeglądarki (www.cda.pl/tv), ale także z aplikacji mobilnej (Android/iOS). Do tego z telewizorów Smart TV (LG, Philips, Sony, Panasonic, Hisense, Toshiba, TCL, Hitachi, JVC, systemy Android, Android TV, Chromecast i inne). Dostęp do CDA TV będzie możliwy także w krajach Unii Europejskiej. Większość kanałów nadawana będzie w Full HD, ale cztery ze stacji mają zacząć nadawać niedługo w 4K.

Źródło: CDA informacja prasowa

  Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

  Partner poradnika:

  Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
  Impression Tag
  Sprawdź najnowsze wpisy