bajki na Netflix oskarżony o propagowanie LGBT w Rosji

Cena za Netflix w górę i… w dół – będzie drożej i taniej, czyli zmiany planów

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Cena za dostęp do Netflix poszła w górę, ale i w dół. Będzie więc taniej i drożej, a to w zależności od tego, jaki plan abonamentowy się wybierze. Pakiety jako takie pozostają bez zmian, więc jedyna różnica będzie w samej cenie subskrypcji.

Cena za Netflix – i taniej i drożej jednocześnie

cena netflix polska

Dziś pojawiła się informacja o tym, że ceny dostępu do Netflix w Polsce poszły w górę. Przynajmniej na jednym z planów, a mianowicie tym oferującym możliwość oglądania treści na czterech urządzeniach jednocześnie. Zamiast 52 złotych, teraz trzeba będzie zapłacić 60 złotych. To podwyżka o 15 procent, ale jest także obniżka. Plan podstawowy będzie kosztował teraz 29 złotych, czyli o około 15 procent taniej, niż dotychczas. Ceny mają zacząć obowiązywać już niebawem dla wszystkich użytkowników serwisu w Polsce, a ci zostaną o tym powiadomieni wiadomością e-mail. Ta ma trafić do nich na 30 dni przed zmianą ceny.

  • Plan podstawowy – cena 29 złotych miesięcznie (wcześniej 34 złote miesięcznie)
  • Standar – cena 43 złote miesięcznie (bez zmian)
  • Plan premium – cena 60 złote miesięcznie (wcześniej 52 złote miesięcznie)

Zobacz też: Co może grozić za używanie wzmacniaczy sygnału GSM?

Można było się spodziewać tego, że podwyżka cen za Netflix kiedyś się pojawi. Szczególnie, że najdroższy z planów wykorzystywany jest przez użytkowników do współdzielenia konta i oszczędzania na dostępie do serwisu. Tak zmianę ceny tłumaczy sam Netflix.

W ślad za rozszerzeniem katalogu i wprowadzeniem nowych funkcji mogą pójść zmiany planów i cen. Modyfikacja planów i cen może również następować w reakcji na zmiany lokalnych warunków rynkowych, takich jak wysokość podatków czy inflacja. Gdy zmieniamy plany lub ceny, jednocześnie pracujemy nad poprawą jakości korzystania z serwisu Netflix i nad dodaniem nowych wyjątkowych tytułów dla naszych użytkowników z całego świata.

Netflix – centrum pomocy

Źródło: Netflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy