lg-wine-smart-official

Rynek azjatycki jest doskonale znany z tego, że tamtejsi konsumenci lubią kilka udogodnień, które u nas nie sprawdziłyby się z kilku powodów. Chociażby telewizja satelitarna, która od kilku, jak nie kilkunastu lat to norma wśród tamtejszych urządzeń mobilnych. Drugim „zboczeniem” są klapki, ale te też można unowocześnić.

Tym samym przywitajcie jedno z wielu tego typu urządzeń, a więc LG Gentle, o którym już pisaliśmy. Nie posiada topowej specyfikacji. W tym smartfonie znajdziemy 3,2-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 480×320 czy też 4-rdzeniowy procesor (1,1 GHz) wspierany przez 1 GB RAM. Użytkownik do dyspozycji będzie miał 4 GB wbudowanej pamięci oraz możliwość jej rozszerzenia za pomocą karty pamięci. A wszystko to sterowane za pomocą Androida w wersji 5.1.1 Lollipop. Ewidentnie model skierowany do osób ceniących tego typu budowę, które chciałyby też mieć funkcjonalność smartfonu. Nie spodziewaliśmy się tego, ale Gentle trafi także do Europy, w tym do Polski, ale pod zmienioną nazwą. Tym samym poznajcie LG Wine Smart. Na koniec, jako że to telefon z klapką poznajcie wymiary tego urządzenia: 117,7 x 58,7 x 16,6 mm.

Niestety nie znamy jeszcze cen wina „Wina” od LG, ale z pewnością nie powinien on kosztować powyżej 1000 złotych. Także głównym rynkiem zbytu będą zapewne oferty operatorów. Ktoś już myśli o zakupie powyższego smartfonu?

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.