Smartfon z klapką od LG trafi do Polski – ktokolwiek kupi to wino?

Newsy

lg-wine-smart-official

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Rynek azjatycki jest doskonale znany z tego, że tamtejsi konsumenci lubią kilka udogodnień, które u nas nie sprawdziłyby się z kilku powodów. Chociażby telewizja satelitarna, która od kilku, jak nie kilkunastu lat to norma wśród tamtejszych urządzeń mobilnych. Drugim „zboczeniem” są klapki, ale te też można unowocześnić.

 

Tym samym przywitajcie jedno z wielu tego typu urządzeń, a więc LG Gentle, o którym już pisaliśmy. Nie posiada topowej specyfikacji. W tym smartfonie znajdziemy 3,2-calowy wyświetlacz prezentujący obraz w rozdzielczości 480×320 czy też 4-rdzeniowy procesor (1,1 GHz) wspierany przez 1 GB RAM. Użytkownik do dyspozycji będzie miał 4 GB wbudowanej pamięci oraz możliwość jej rozszerzenia za pomocą karty pamięci. A wszystko to sterowane za pomocą Androida w wersji 5.1.1 Lollipop. Ewidentnie model skierowany do osób ceniących tego typu budowę, które chciałyby też mieć funkcjonalność smartfonu. Nie spodziewaliśmy się tego, ale Gentle trafi także do Europy, w tym do Polski, ale pod zmienioną nazwą. Tym samym poznajcie LG Wine Smart. Na koniec, jako że to telefon z klapką poznajcie wymiary tego urządzenia: 117,7 x 58,7 x 16,6 mm.

 

Niestety nie znamy jeszcze cen wina „Wina” od LG, ale z pewnością nie powinien on kosztować powyżej 1000 złotych. Także głównym rynkiem zbytu będą zapewne oferty operatorów. Ktoś już myśli o zakupie powyższego smartfonu?

 

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x