Aplikacja Player doczekała się pełnej integracji z Huawei Mobile Services, czyli HMS. Oznacza to, że posiadacze smartfonów oraz tabletów od producenta mogą spokojnie już korzystać z VOD na swoich urządzeniach. To już kolejna aplikacja, która dość szybko doczekała się integracji z HMS.

Player zintegrowany z HMS – AppGallery się rozrasta

Player HMS Huawei AppGallery

Na naszym rynku jest sporo modeli, które korzystają z Huawei Mobile Services. Wśród nich smartfony z serii Mate 40, P40 i Mate 30, modele Y6p, Y5p i P smart 2021. Do tego dochodzi składany smartfon Huawei Mate Xs, a także tablety – MatePad, MatePad Pro, MatePad T10, MatePad T10s czy MatePad T8. Posiadacze tych urządzeń będą mogli już swobodnie korzystać z aplikacji Player. To samo mogą oczywiście robić ci, którzy po prostu korzystają z AppGallery.

Player to jeden z najbardziej uniwersalnych serwisów VOD w Polsce, zawierający filmy, seriale, programy rozrywkowe, newsy i treści lifestylowe, motoryzacyjne, sportowe oraz tytuły dla dzieci. Jeden pakiet pozwala na współdzielenie konta z 5 osobami oraz oglądanie programów na dwóch urządzeniach jednocześnie. Player oferuje łącznie ponad 3000 polskich i zagranicznych tytułów. Po dodaniu wybranych programów do Ulubionych, użytkownik otrzymuje powiadomienia o nowych odcinkach ulubionych seriali i programów. Dodatkowo serwis daje możliwość oglądania bogatego wyboru formatów Player Original oraz discovery+ Originals dostępnych tylko w Player.

Huawei informacja prasowa

Zobacz też: Które smartwatche mogą liczyć na Google Wear OS 3?

Player to jeden z popularniejszych serwisów VOD w Polsce, więc dobrze, że Huawei zdecydował się na jego pełną integrację z HMS. Inaczej posiadacze wyżej wymienionych sprzętów nie mogliby korzystać z aplikacji, a to zdecydowanie wygodniejsza forma użytkowania, niż przeglądarka. W AppGallery jest już ponad 134 tysiące aplikacji, które przeszły pełną integrację z HMS.

Źródło: Huawei informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.