W nju mobile pojawiła się ciekawa promocja – osoby, które mają numer w tej sieci, mogą aktywować darmowe 60 GB internetu na wakacje. Niestety bonus nie jest skierowany do wszystkich klientów nju. Wyjaśniamy, kto może z niego skorzystać.

Darmowe 60 GB w nju mobile – szczegóły

Wakacyjny bonus od nju mobile składa się z dwóch pakietów internetu. Każdy z nich ma 30 GB i jest ważny przez miesiąc od momentu jego włączenia. Łącznie można zatem otrzymać 60 GB na dwa miesiące, czyli naprawdę niemałą liczbę.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2021 roku. Jest skierowana do nowych klientów nju mobile, którzy zakupią ofertę abonamentową od dzisiaj do końca sierpnia. Żeby włączyć usługę, trzeba wysłać SMS-a o treści WAKACJE pod numer 80855. Gigabajty nie są współdzielone, można z nich korzystać tylko na numerze, z którego wysłano SMS-a aktywacyjnego.

Czytaj także: Jednak będzie obrotowy pierścień – oto zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Z promocji z darmowym internetem na wakacje mogą również korzystać osoby, które mają numery w innych sieciach. Plus oferuje bezpłatne 150 GB dla klientów abonamentowych, a Play proponuje 200 GB użytkownikom swojej aplikacji. Osoby korzystające z usług T-Mobile, które wyjeżdżają za granicę, mogą aktywować bezpłatny 1 GB w roamingu w UE.

źródło: Orange