T-Mobile 1 GB w roamingu

Bezpłatny 1 GB internetu w roamingu w UE – bonus dla tych, którzy są w T-Mobile

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

T-Mobile ma bonus dla swoich klientów – 1 GB internetu w roamingu do wykorzystania na terenie UE. To kolejna odsłona akcji Happy Fridays, w ramach której co piątek magentowy operator ma prezent dla użytkowników.

1 GB w roamingu od T-Mobile – jak aktywować pakiet?

Wraz z początkiem wakacji rozpoczął się sezon na wakacyjne wyjazdy. Może zdarzyć się sytuacja, gdy przebywając w innym kraju, będziemy musieli pilnie skorzystać z internetu. Pomóc może bezpłatny gigabajt od T-Mobile. Bonus można odebrać od jutra (2 lipca) do niedzieli (4 lipca). Pakiet czeka w aplikacji Mój T-Mobile, można go także aktywować za pomocą SMS-a. Wystarczy wysłać wiadomość o treści HF pod numer 80800. Magentowy operator włączy nam promocyjny internet w ciągu 72 godzin.

Czytaj także: Huawei szuka pracowników o konkretnych umiejętnościach – będą oni podstawą niezależności firmy

Z promocji mogą skorzystać zarówno abonenci, jak i posiadacze taryf typu MIX i na kartę. W każdym z tych przypadków czas ważności promocyjnego internetu wynosi 30 dni. Można z niego korzystać w strefie 1A UE, w skład której wchodzą Austria, Azory, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Madera, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, a także Wyspy Kanaryjskie.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy