Play na kartę przybywa z ciekawą ofertą na lato. Można odebrać nawet do 200 GB, by lato upłynęło nam pod znakiem przeglądania internetu. Oczywiście, jak to bywa w przypadku wszelkiego rodzaju promocji, obowiązują pewne ograniczenia. Jedno z nich sprawia, że warto się zastanowić nad przesiadką do fioletowego operatora.

200 GB na lato – nowa oferta w Play na kartę

Play na kartę 200 GB

Zacznijmy od tego, że promocja w Play na kartę podzielona jest na dwa segmenty. Pierwszy dotyczy nowych klientów, którzy zdecydują się na numer u fioletowego operatora. Każdy  nowy klient, który zarejestruje numer w Play ma dostać 100 GB. Pakiet danych jest ważny przez 30 dni, a będzie on widoczny w aplikacji Play24. Wystarczy po aktywacji numeru wejść do aplikacji oraz wybrać Pakiety->Internet. Proste i szybkie. Jeżeli więc ktoś właśnie przeszedł do Play na kartę, niech lepiej sprawdzi swoją aplikację, bo może go czekać miła niespodzianka.

Druga część promocji przeznaczona jest już dla wszystkich, którzy korzystają z oferty na kartę w Play. Tutaj także otrzymuje się 100 GB, ale nie do końca na wszystko. Operator daje bowiem taką paczkę danych na aplikacje social media. Dane będzie można wykorzystać w aplikacjach: YouTube, Instagram, Facebook, Messenger, TikTok, Twitch, Viber oraz Pinterest. I podobnie jak w wyżej opisanym przypadku, tutaj także potrzeba jest aplikacja Play24 do aktywacji pakietu. W aplikacji można podejrzeć także, jak dużo danych już wykorzystaliśmy. Ta promocja obowiązuje do 30.09, a pakiet będzie ważny od momentu jego aktywacji.

Zobacz też: Lipiec na Netflix aż kipi od nowości.

Łącznie więc można mieć aż 200 GB Internetu w ofercie Play na kartę. Oferta obowiązuje dla: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, RBM Energy na kartę.

Źródło: Play informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.