fotric kamery termowizyjne

Ręczne kamery termowizyjne oparte na Androidzie – nowe propozycje od firmy Fotric

Mateusz Nowak Mateusz Nowak Newsy

Firma Fotric zaprezentowała nowe kamery termowizyjne do zastosowań przemysłowych. Komunikat dotyczący urządzeń został wydany w Szanghaju. Producent dopiero szuka dystrybutorów, za których pośrednictwem sprzęt mógłby trafić do USA i Europy.

Co oferują kamery termowizyjne od firmy Fotric?

Fotric 320M/F to kamera termowizyjna przeznaczona do zastosowań przemysłowych, przedstawiane przez producenta jako kompaktowa i trwała. Płynną obsługę ma gwarantować system oparty na platformie Android. Kamera posiada zaawansowane oprogramowanie analityczne, takie jak MagicThermal, które może usprawnić wizualne odwzorowanie rozkładu temperatury na wyznaczonym przez użytkownika obszarze. Z kolei dzięki funkcji płynnej fuzji obrazu termowizyjnego i wizualnego kontrolerzy mają zyskać możliwość łatwego identyfikowania i lokalizowania anomalii elektrycznych. Kamera Fotric 320M/F to urządzenie przeznaczone do inspekcji budynków, w przemyśle naftowym i gazowym oraz przy konserwacji instalacji elektrycznych/silnikowych w przemyśle wytwórczym.

Czytaj także: Xiaomi chce, żebyś wiedział, czy akumulator w Twoim smartfonie jest zdrowy

Fotric 340A jest kamerą dla profesjonalnych użytkowników. Posiada wszystkie funkcje modelu 320M/F, a także wiele dodatkowych usprawnień. Urządzenie ma ekran o przekątnej 5″ i rozdzielczości 640×480. Nie zabrakło wymiennych obiektywów oraz możliwości analizowania trendów. Ta funkcja pozwala na określenie, czy i kiedy monitorowany obiekt wymaga konserwacji lub wymiany. Fotric 340A to propozycja dla doświadczonych użytkowników, którzy potrzebują sprzętu w wymagających dziedzinach przemysłu (np. przemysł elektromaszynowy, metalurgia, przemysł petrochemiczny).

źródło: PR Newswire

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy