Praca w chmurze – Snowflake startuje z nowym programem dla twórców

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Snowflake, czyli firma posiadająca platformę zarządzania danymi działającą w oparciu o architekturę chmury obliczeniowej (Data Cloud), ogłosiła start nowego programu. Powered by Snowflake, bo tak się nazywa, może być przydatny dla tych, którzy tworzą aplikację i chcą to robić w chmurze. Do tego pojawiły się także nowe funkcje oraz możliwości w ramach platformy Data Marketplace.

Powered by Snowflake – nowy program

Powered by snowflake
Fot Snowflake

Snowflake uruchomiło w Polsce swoje centrum inżynierskie, gdzie pracuje już kilkudziesięciu specjalistów. To może sprawić, że w naszym kraju zaczną pojawiać się inicjatywy wykorzystujące najnowocześniejsze technologie chmurowe, a nowy program może w tym tylko pomóc. Czym ma być Powered by Snowflake? Przede wszystkim szansą dla tych, którzy chcą spróbować przenieść się do chmury ze swoją pracą, bo np. brakuje im odpowiedniej mocy obliczeniowej. To może być też dobre rozwiązanie dla tych, którzy tworzą aplikację oparte na danych. Firma tak zachęca do nowego programu, czyli w skrócie, co oferuje Powered by Snowflake.

  • Uruchamianie najwyższej jakości aplikacji w szybszym tempie, dzięki możliwości korzystania z zasobów projektowych Snowflake. Zasoby obejmują dostęp do ekspertów technicznych, warsztatów i pomoc w projektowaniu odpowiedniej architektury danych dla aplikacji, w tym najlepszych praktyk, architektur referencyjnych oraz instrukcji.
  • Zwiększanie świadomości i zdolności adaptacji produktów, poprzez cross marketing z firmą Snowflake i tworzenie wspólnych treści dotyczących rozwiązań oraz organizowanie kampanii obejmujących webinary czy bezpośrednie spotkania. 
  • Optymalizację wydajności, za sprawą współpracy z inżynierami ds. wsparcia technicznego, którzy specjalizują się w przypadkach użycia (use cases) związanych z rozwojem aplikacji. Mogą oni pomóc w rozwiązywaniu problemów i umożliwić wgląd w kwestie wsparcia technicznego i mechanizmu działania aplikacji.

Zobacz też: Elden Ring zapowiada się fenomenalnie – pierwszy zwiastun produkcji od FromSoftware.

W chmurze danych Snowflake swoje programy tworzą m.in. BlackRock, Adobe, Instacart i Lacework i te firmy uczestniczyły także w tworzeniu Powered by Snowflake. Dodatkowo w Snowflake Data Cloud w ramach Data Marketplace pojawiły się nowe funkcje, które pozwalają użytkownikom m.in. na dostęp do próbek danych oraz testy pod względem oczekiwań odbiorców. Dołączyć do programu można na stronie Snowflake.

Źródło: Snowflake informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy