HBO GO

Czwartkowe nowości na HBO GO. Co dodano?

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

HBO GO to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych z filmami i serialami na świecie. Aby utrzymać się na powierzchni, platforma po prostu musi regularnie aktualizować zawartość swojej biblioteki. A skoro o aktualizowaniu zawartości biblioteki mowa, to wypada wspomnieć, że dzisiaj na HBO GO pojawiły się 2 całkiem ciekawe nowości. Mimo że 2 tytuły raczej nie zrobią na nikim przesadnego wrażenia, to i tak lepsze to niż nic. W każdym razie – z dodanymi produkcjami można się zapoznać w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki HBO GO – „Dobry rok” i więcej już na platformie! Czerwiec 2021

HBO GO dobry rok

Trzeba uczciwie przyznać, że HBO GO bardzo dba o subskrybentów, których swoją drogą jest bardzo wielu. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc darujmy sobie dalszy wstęp – pełna lista dzisiejszych nowości na platformie prezentuje się następująco:

  1. Dobry rok / A Good Year (2006) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 7,2/10, IMDB: 7/10
  2. Opowieść podręcznej / The Handmaid’s Tale (2017) [odcinek S04E08] [+ audio, + napisy] – gatunek: fantasy, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
    • Filmweb: 8,1/10, IMDB: 8,4/10

Zobacz także: Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 8 super nowości idealnych na wolny dzień!

To już wszystko w dzisiejszej aktualizacji biblioteki HBO GO. Jak już wspomnieliśmy – zawsze coś. Kolejne dni z pewnością będą ciekawsze. Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, czy któryś z dodanych tytułów przypadł wam do gustu!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy