Netflix tylko z dźwiękiem

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa. Dodano 8 super nowości idealnych na wolny dzień!

Kacper Kościański Kacper Kościański Artykuły

Netflix to niekwestionowany lider w branży streamingowej skupiającej się na filmach i serialach. Konkurencja w postaci HBO GO czy Amazon Prime Video nigdy nie śpi, dlatego platforma musi regularnie aktualizować zawartość swojej i tak już obszernej biblioteki. Nikogo zatem nie powinien przesadnie zdziwić fakt, że dzisiaj na Netflixie zadebiutowało aż 8 wspaniałych nowości, które z pewnością zainteresują wielu użytkowników. Dziś większość osób ma wolne od pracy, więc nie da się ukryć, że to idealny dzień, by do nich przysiąść. W każdym razie – pełną listę dzisiejszych nowości można znaleźć w dalszej części niniejszego tekstu.

Czwartkowa aktualizacja biblioteki Netflixa – „Gran Torino” i więcej już na platformie! Czerwiec 2021

Netflix gran torino

Niemal nie ma dni, w których na Netflixie nie pojawiłaby się choć jedna nowość. Serwis doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że gdyby było inaczej, to subskrybenci szybko zaczęliby się rozglądać za nowym domem w postaci konkurencyjnej platformy takiej jak wspomniany wcześniej Amazon Prime Video czy HBO GO. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc nie ma sensu przedłużać – zestawienie filmów i seriali, które dzisiaj zadebiutowały na Netflixie, prezentuje się następująco:

 1. Gran Torino (2008) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 8,2/10, IMDB: 8,1/10
 2. Dorwać Smarta / Get Smart (2008) [+ audio, + napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,3/10, IMDB: 6,5/10
 3. Trzy metry nad niebem / Summertime (2020) [8 odcinków] [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Włochy
  • Filmweb: 5,4/10, IMDB: 5,6/10
 4. Pretty Guardian Sailor Moon Eternal The Movie (2021) [+ napisy] – gatunek: animacja, kraj pochodzenia: Japonia
  • Filmweb: 7,4/10, IMDB: 8,5/10
 5. Powiedzmy sobie wszystko / This Is Where I Leave You (2014) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone
  • Filmweb: 6,5/10, IMDB: 6,6/10
 6. Dancing Queens (2021) [+ audio, + napisy] – gatunek: dramat, kraj pochodzenia: Szwecja
  • Filmweb: 4,5/10
 7. Creator’s File: Gold (2021) [8 odcinków] [+ napisy] – gatunek: komedia, kraj pochodzenia: Japonia
 8. Alan Saldaña: Uwięziony / Alan Saldaña: Locked Up (2021) [+ napisy] – gatunek: stand-up, kraj pochodzenia: Meksyk

Zobacz także: Ogromna aktualizacja biblioteki Netflixa na środek tygodnia. Dodano ponad 30 kultowych filmów!

To już wszystko z dzisiejszych nowości na Netflixie. Trzeba uczciwie przyznać, że są naprawdę ciekawe. Dodano zarówno filmy, jak i seriale, a będąc przy filmach i serialach, jak zawsze zachęcam do zapoznania się z moimi zestawieniami najlepszych filmów Netflixa i najlepszych seriali Netflixa; na tej platformie jest w czym wybierać, więc każdy powinien bez trudu znaleźć coś dla siebie.

Mając na uwadze fakt, że dziś w Polsce obchodzimy Boże Ciało, co w przypadku większości osób równa się z dniem wolnym od pracy, omówione nowości mogą co niektórym umilić ten wolny czas; w końcu chyba wszyscy lubią dać się pochłonąć przez dobry film czy serial. Wracając jednak do tematu: koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej, z których tytułów cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy