samsung galaxy buds2 pro

Wygląd Galaxy Buds2 w Sieci – kolejne słuchawki Samsunga już bez tajemnic

Łukasz Pająk Łukasz Pająk Newsy

Powoli tradycją dla Samsunga stały się premiery kluczowych akcesoriów wraz z flagowymi smartfonami. Kolejni reprezentanci rodziny Galaxy Buds ujawniali się wraz z nowymi modelami Galaxy S i Galaxy Note. Wraz z Galaxy S21 poznaliśmy Galaxy Buds Pro, więc Galaxy Note21… Nie, nie będzie Galaxy Note21. Niemniej czekamy na Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3, więc to nadal flagowe modele, z którymi mogą pojawić się nowe słuchawki. Te z pewnością są w drodze, nazywają się Galaxy Buds2 i Samsung właśnie uzyskał na nie certyfikat FCC, czyli my poznaliśmy wygląd i część specyfikacji.

Samsung Galaxy Buds2 w FCC – wygląd i część specyfikacji ujawnione

samsung galaxy buds2 wyglad specyfikacja fcc

Oczywiście FCC nie robi zdjęć marketingowych, które będą pokazywane światu w każdej reklamie. FCC to Federalna Komisja Łączności w Stanach Zjednoczonych, która między innymi dopuszcza do obrotu wszelkie urządzenia wykorzystujące częstotliwości radiowe, a więc też słuchawki bezprzewodowe. Jak sami możecie zobaczyć, Galaxy Buds2 będą swoim wyglądem nawiązywać do Galaxy Buds Pro. Na obudowach widzimy po dwa mikrofony oraz czujnik podczerwieni do wykrywania obecności słuchawek w uszach.

samsung galaxy buds2 wyglad specyfikacja fcc

Z udostępnionych dokumentów FCC wiemy dodatkowo, że etui będzie ładować Galaxy Buds2 z mocą 2,5 W. Sam case swoim wyglądem także będzie zbliżony do tego z Galaxy Buds Pro.

Zobacz też: To najwyższy czas na to, aby USB-C zawładnęło rynkiem.

Do tego dochodzą informacje od sprawdzonego źródła w postaci Ice Universe, który potwierdza lepszy dźwięk i obecność aktywnej redukcji hałasów. Patrząc na zaawansowanie produktu, premiera Galaxy Buds2 nie powinna być odległa w czasie. To może oznaczać, nawiązując do pierwszego akapitu, że Samsung lada moment może pokazać także Galaxy Z Fold3 i Galaxy Z Flip3.

Źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy