ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Google Pixel 6 Pro

Wygląd Google Pixel 6 – nowe rendery pokazują sprzęt w pełnej krasie

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Wygląd Google Pixel 6 i modelu Pixel 6 Pro zostały udostępnione w sieci. Zdjęcia, a raczej rendery obu urządzeń powstały w oparciu o „przecieki”, więc wiadomo, że trzeba patrzeć na to trochę z przymrużeniem oka. Jednak już wielokrotnie zdarzało się tak, że takie rendery w pełni oddawały wygląd danego smartfona. Jeżeli tak samo będzie w przypadku Google Pixel 6, to czeka nas duża zmiana.

Wygląd Google Pixel 6 – kolejne zdjęcia w sieci

Wygląd Google Pixel 6

Jeżeli podobał Wam się Nexus 6P, to z dużym prawdopodobieństwem spodoba Wam się również Google Pixel 6. Rendery urządzenia zostały udostępnione w sieci przez Front Page Tech, czyli można założyć, że finalny wygląd smartfona będzie podobny do tego, co widzimy. Przynajmniej tak można zakładać, bo do samej premiery sprzętów jeszcze daleko i trochę może się zmienić. Google najprawdopodobniej wypuści nowe urządzenia dopiero jesienią, ale nie poznaliśmy do tej pory nawet zbliżonej daty premiery. To samo dotyczy się specyfikacji urządzenia, która pozostaje tajemnicą. Za to wygląd Google Pixel 6 oraz Google Pixel 6 Pro, to już coś zupełnie innego.

wygląd Google Pixel 6

Jeżeli smartfony faktycznie przybiorą taką formę, to fanów marki czeka spora zmiana. Ostatnie generacje urządzeń nie różniły się zbytnio od siebie, więc dla niektórych to może być mały szok. Trudno oceniać, czy będzie on pozytywny, bo Google Pixel 6 z pewnością będzie się wyróżniał. Na pleckach smartfona znajdzie się bowiem „garb”, który ciągnął się będzie przez całą szerokość smartfona. Taka wyspa aparatów może się kojarzyć trochę z wyglądem wspomnianego Nexusa 6P.

Zobacz też: Drony sypią mandatami – drogówka ma nowy sposób na obserwowanie kierowców.

Wersja Pixel 6 Pro ma mieć na wyspie trzy oczka aparatów oraz diodę doświetlającą LED, a wersja bazowa dwa obiektywy. Na froncie będzie czekało wcięcie na aparat do selfie („dziura”) i wygląda na to, że czytnik linii papilarnych znajdzie się pod samym ekranem. Przekonamy się, czy zdjęcia Google Pixel 6 faktycznie oddają wygląd urządzenia. Podoba Wam się?

Źródło: Front Page Tech

Sprawdź najnowsze wpisy