ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
xiaomi poco m3 pro 5g promocja taniej kupon

Promocja na POCO M3 Pro 5G – rewelacyjnie niska cena na start!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wczoraj oficjalnie swoją premierę miał POCO M3 Pro 5G, czyli najtańszy smartfon z 5G tej marki. Okraszony niecodziennym wykonaniem, które ewidentnie wyróżnia się z tłumu, ma spore szanse na zdobycie dużej popularności. Zniecierpliwieni zakupem tytułowego smartfona mogą już zajrzeć do zagranicznych sklepów i sprowadzić go do Polski. Przy okazji warto już rozglądać się za niższymi cenami. W końcu dzisiejsza promocja na POCO M3 Pro 5G nie powinna nikogo dziwić. Niższe ceny na start to coś, do czego przywykliśmy i powinniśmy z nich korzystać.

Wczoraj premiera, dzisiaj promocja, czyli kup POCO M3 Pro 5G w niższej cenie

poco m3 pro 5g promocja taniej

Dzisiaj POCO M3 Pro można kupić na AliExpress taniej o 10 dolarów, czyli o około 40 złotych, gdy skorzystamy z kodu 10M3PRO. W ten sposób zapłacimy zależnie od wersji:

  • 4/64 GB: 159 dolarów (niecałe 600 złotych) zamiast 169 dolarów
  • 6/128 GB: 179 dolarów (niecałe 660 złotych) zamiast 189 dolarów

Mówimy o oficjalnej dystrybucji i wysyłce z europejskich magazynów. Jak na tak mocny i dobrze wyposażony telefon jest to niewątpliwie bardzo dobra cena. Mówiąc wprost, ciężko dzisiaj o lepszą propozycję. Naturalnie promocja na POCO M3 Pro 5G nie będzie trwać wiecznie. Wspomniany kod rabatowy jest ważny do soboty, więc jeszcze trochę czasu jest. Niemniej nie odkładajcie zakupu na ostatnią chwilę, gdyż liczba smartfonów w promocji jest ograniczona.

Zobacz też: Laptopy Huawei znacznie taniej! Ciekawa promocja lada moment się kończy.

Sam smartfon oczywiście przyciąga do siebie rewelacyjnym stosunkiem możliwości do ceny. Przekłada się to na wyświetlacz z podniesioną częstotliwością odświeżania obrazu (do 90 Hz), duży akumulator i oczywiście odpowiednio wysoką wydajność połączoną ze wsparciem dla 5G. Tym samym dajcie znać, czy skusicie się na powyższą promocję na POCO M3 Pro 5G?

Sprawdź najnowsze wpisy